Scitec Lactase Enzyme

Laktazės fermentas (maisto papildas)

Pakuotė:

  • 13,90 EUR už 100 kaps.

    13,90 EUR

13,90 EUR

Lactase Enzyme – tai laktazės fermentas, gerinantis laktozės virškinimą asmenims, kurie sunkiai virškina laktozę. Standartiškai maždaug 2500 FCC vienetų yra reikalinga, kad suvirškinti 10-13 g laktozės. Šio papildo vienoje kapsulėje yra 5000 FCC vienetų. 

VARTOJIMAS: vartoti po 1 kapsulę,valgant maisto produktus, kuriame yra laktozės, įskaitant išrūgų baltymus, kazeino ir kazeinato produktus, pieno baltymų gėrimus. 1 kapsulės įprastai užtenka suvirškinti 20-26 gramus laktozės (400 ml pieno turi šį laktozės kiekį ). 

SVagota_domokos-01
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje
laktazės  5000 FCC* vienetų
* Maisto cheminių medžiagų kodeksas

SUDEDAMOSIOS DALYS: užpildas mikrokritalinė celiuliozė, galvijų želatina, mikrogranuliuota galaktozidazė  (Tolerase™ L laktazė), dažiklis titano diokidas. 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušinio baltymas, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS: laktozės tolerancija kiekvienu individualiu atveju yra skirtinga, todėl būtina sekti savo mitybą, vartojant laktozės netoleranciją sukeliančius produktus. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.   

GRYNASIS KIEKIS: 100 kapsulių (34,6 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys