Scitec Liver Support

Tikrojo margainio sėklų ekstraktas (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 0,21 EUR už 1 kaps.

    16,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Liver Support - tai natūralus papildas, kurio sudėtyje yra tikrojo margainio ekstrakto, liaudyje plačiai naudojamo kepenų funkcionalumo optimizavimui. Papildas yra lengvai nuryjamose kapsulėse.

VARTOJIMAS: po 1 minkštą kapsulę kartą per dieną su maistu.
szimonetta_simon-01 
SZIMONETTA SIMON Scitec komanda
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje
Tikrojo margainio (angl. Milk Thistle)  250 mg
kuriame silamarino  188 mg

SUDEDAMOSIOS DALYSsojos pupelių aliejus (sojų pupelių aliejus, antioksidantas tokoferolių koncentruotas ekstraktas, kapsulės apvalkalas (želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, išfiltruotas vanduo, dažikliai:monokalcio fosfatas ir geležies oksidai ir hidroksidai), tikrojo margainio sėklų ekstraktas 29%.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

ĮSPĖJIMAS. Jei laukiatės, maitinate kūdikį ar vartojate medikamentus, prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su gydytoju.  Netinka vartoti asmenims, jaunesniems nei 18 metų. Nevartokite šio produkto, jei esate alergiški ambrozijų ar ramunėlių augalams. Nutraukite vartojimą ir pasikonsultuokite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį nepageidaujamą šalutinį poveikį.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

GRYNASIS KIEKIS: 80 kapsulių (69 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.