Scitec Liver Support

Tikrojo margainio sėklų ekstraktas (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 0,21 EUR už 1 kaps.

    16,90 EUR

16,90 EUR

Liver Support - tai natūralus papildas, kurio sudėtyje yra tikrojo margainio ekstrakto, liaudyje plačiai naudojamo kepenų funkcionalumo optimizavimui. Papildas yra lengvai nuryjamose kapsulėse.

VARTOJIMAS: po 1 kapsulę kartą per dieną su maistu.
szimonetta_simon-01 
SZIMONETTA SIMON Scitec komanda
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje
Tikrojo margainio (angl. Milk Thistle)  250 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 80 (80 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: tikrojo margainio sėklų ekstraktas, sojos pupelių aliejus, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, sojų lecitinai, dažikliai: paprastoji karamelė ir titano dioksidas.

ALERGENAI. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušinio baltymas, glitimas ir žemės riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

ĮSPĖJIMAS. Jei laukiatės, maitinate kūdikį ar vartojate medikamentus, prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su gydytoju.  Netinka vartoti asmenims, jaunesniems nei 18 metų. Nevartokite šio produkto, jei esate alergiški ambrozijų ar ramunėlių augalams. Nutraukite vartojimą ir pasikonsultuokite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį nepageidaujamą šalutinį poveikį.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. 

GRYNASIS KIEKIS: 80 kapsulių (71 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.