Scitec Lysine

Nepakeičiama aminorūgštis (maisto papildas)

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 12,78 EUR už 100 kaps.

    11,50 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Lizinas – tai viena iš 9 nepakeičiamųjų aminorūgščių, kurių organizmas negali pats pasigaminti, tad ji turi būt gaunama su maistu ar papildais. Lizino gausu raumenų audiniuose, tad jis labai reikšmingas raumenų palaikymui.

VARTOJIMAS: po 1 kapsulę 3 kartus per dieną. Rekomenduojama vartoti prieš treniruotę, ir/arba prieš miegą į tuščią skrandį, užgeriant vandeniu.

james_ellis 
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje 3 kapsulėse
Lizino hidrochlorido  700 mg 2100 mg
kuriame lizino  556 mg 1666 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (90 kaps.).
Maisto papildas

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-lizino hidrochloridas, galvijų želatina, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, dažiklis titano dioksidas, dažikliai geležies oksidai ir briliantinis juodasis BN.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 90 kapsulių (63 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.

PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.