Scitec Magnesium + B6

375 mg magnio viename buteliuke!

Pakuotė:

  • 3,67 EUR už 100 ml

    2,20 EUR

  • 26,40 EUR

Skonis:

Citrinų

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Magnesium + Vitamin B6 – tai skysta ir greitai veikianti magnio ir vitamino B6 kombinacija patogiuose, vienos porcijos buteliukuose. 

Sudėtyje esančių medžiagų naudingos charakteristikos: 

Magnis - svarbus normaliai nervų sistemos veiklai, raumenų funkcijai palaikyti. Magnis taip pat svarbus normaliai baltymų sintezei, normaliai psichologinei, kaulų, dantų būklei palaikyti, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. 

Vitaminas B6 - svarbus normaliai cisteino sintezei, normaliai energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, baltymų ir glikogeno apykaitai. Vitaminas B6 taip pat yra svarbus normaliai psichologinei būklei palaikyti, raudonųjų kraujo kūnelių kraujodarai, normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti. Padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, reguliuoja hormonų aktyvumą. 

VARTOJIMAS: 1 porcija (60 ml/1 buteliukas) bet kuriuo dienos metu. Prieš vartojimą suplakti! 

 dia_salamon-07
Maistinė ir energinė vertė: 1 porcijoje – 60 ml 
Magnio  375 mg (100% RMV)
Vitamino B6  1,4 mg (100% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 1 (60 ml), 12 (12 vnt. pakuotėje).
Maisto papildas 

SUDEDAMOSIOS DALYS: vanduo, citrinų rūgšties magnio druskos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, gliukozė, kvapioji medžiaga iš citrinų, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, konservantai: E211 ir E202, piridoksino hidrochloridas. 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.  

GRYNASIS KIEKIS: 60 ml.
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.

PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.