Scitec Protein Delite

Skaniausias baltymų kokteilis su šokolado ar vaisių gabaliukais

 • Raumenų masei
 • Atsigavimui

Pakuotė:

 • 49 EUR už 1 kg

  24,50 EUR

 • 39,90 EUR už 1 kg

  39,90 EUR

 • 28,89 EUR už 1 kg

  115,56 EUR

Skonis:

24,50 EUR

Modernėjant visuomenei, dėl laiko stokos ir padidėjusio streso, labiausiai nukenčia žmogaus sveikata, blogėja mitybos įpročiai, vis mažiau laiko lieka mankštai, sportui. Nepaisant to, žmonės labai nenoriai atsisako skanaus maisto, o ypač - saldumynų.

Protein Delite - tai geriausio skonio sveikas baltymų kokteilis, leisiantis smalyžauti "saldumynais" net ir laikantis dietos. Kiekviename skirtingo skonio Protein Delite pakuotėje yra tikrų vaisių ar šokolado gabaliukų. Sudėtyje esantis aukščiausios kokybės greitų ir lėtų baltymų mišinys suteiks raumenims svarbiausių maistinių medžiagų ir padės išsaugoti bei palaikyti liesos raumenų masės augimą. Papildas praturtintas papildomomis aminorūgštymis L-Glutaminu ir Taurinu.

BE ASPARTAMO.

VARTOJIMAS: 1 kaušelį (30 g) miltelių maišyti su 300 ml lieso pieno ar vandens. Vartoti 1-2 porcijas per dieną, rekomenduotina po treniruotės ir/arba vakare. 
zsuzsanna_toldi-07 
ZSUZSANNA TOLDI Scitec komanda
Maistinė ir energinė vertė: kaušelyje - 30 g 100 g produkto
Kalorijų  107 kcal/449 kJ 357 kcal/1497 kJ
Riebalų  1,7 g 5,7 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  0,7 g 2,3 g
Angliavandenių 4,3 g 14 g
kuriuose cukrų  3,4 g 11 g
Baltymų  19 g 62 g
Druskos 0,08 g 0,26 g
L-glutamino  50 mg 167 mg
Taurino  50 mg 167 mg
RMV - referencinė maistinė vertė.
*Produkte esantį druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.
Porcijų skaičius pakuotėse: 16 (500 g), 33 (1000 g), 133 (4000 g).
Spec. paskirties produktas.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Šokolado ir kokoso skonio: ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas (pienas, emulsiklis sojų lecitinai) (turintis laktoglobulino, laktoferino, laktalbumino ir imunoglobulino baltymų dalelių), pieno baltymų koncentratas, šokolado gabaliukai (cukrus, kakavos masė, neriebūs kakavos milteliai, emulsiklis lecitinai (rapsų), kakavos sviestas 1%, kokoso drožlės, neriebūs kakavos milteliai (10-12%), kokoso, šokolado ir vanilės aromato kvapiosios medžiagos, stabilizatorius ksantano derva, natrio chloridas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, L-glutaminas, taurinas, gliukozė.

Šokolado skonio: ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas (pienas, emulsiklis sojų lecitinai) (turintis laktoglobulino, laktoferino, laktalbumino ir imunoglobulino baltymų dalelių), šokolado gabaliukai (cukrus, kakavos masė, mažai riebalų turintys kakavos milteliai, emulsiklis lecitinai (rapsų), kakavos sviestas (1%), pieno baltymų koncentratas, kakavos milteliai (10-12%), šokolado ir vanilės aromato kvapiosios medžiagos,tabilizatorius  ksantano derva, gliukozė, natrio chloridas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, L-glutaminas, taurinas.

Braškių ir baltojo šokolado skonio: ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas(pienas, emulsiklis sojų lecitinai) (turintis laktoglobulino, laktoferino, laktalbumino ir imunoglobulino baltymų dalelių), pieno baltymų koncentratas, maltodekstrinas, baltojo šokolado ir braškių aromato kvapiosios medžiagos, liofilizuoti braškių gabaliukai, stabilizatorius  ksantano derva, gliukozė, natrio chloridas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, dažiklis burokėlių raudonasis,  L-glutaminas, taurinas.

Kokoso ir migdolų skonio: ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas(pienas, emulsiklis sojų lecitinai) (turintis laktoglobulino, laktoferino, laktalbumino ir imunoglobulino baltymų dalelių),  pieno baltymų koncentratas, kokoso drožlės, gliukozė, stabilizatorius  ksantano derva, kokoso riešuto, migdolų ir vanilės aromato kvapiosios medžiagos, natrio chloridas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, L-glutaminas, taurinas.

Ananasų ir vanilės skonio: ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas(pienas, emulsiklis sojų lecitinai) (turintis laktoglobulino, laktoferino, laktalbumino ir imunoglobulino baltymų dalelių), pieno baltymų koncentratas, maltodekstrinas, džiovinti ananasų gabalėliai, ananasų ir vanilės aromato kvapiosios medžiagos, stabilizatorius  ksantano derva, gliukozė, natrio chloridas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, L-glutaminas, taurinas.

Miško uogų ir vanilės skonio: ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas(pienas, emulsiklis sojų lecitinai) (turintis laktoglobulino, laktoferino, laktalbumino ir imunoglobulino baltymų dalelių),  pieno baltymų koncentratas, gliukozė, vanilės kremo, miško uogų ir aviečių aromato kvapiosios medžiagos, stabilizatorius  ksantano derva, džiovinti gervuogių gabaliukai, liofilizuoti aviečių gabaliukai, liofilizuoti miško uogų gabaliukai, natrio chloridas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, L-glutaminas, taurinas, dažikliai karmosinas* ir briliantinis mėlynasis FCF. *Dažiklis karmosinas gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Aviečių ir jogurto skonioultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas(pienas, emulsiklis sojų lecitinai) (turintis laktoglobulino, laktoferino, laktalbumino ir imunoglobulino baltymų dalelių),  pieno baltymų koncentratas, gliukozė, liofilizuoti aviečių gabaliukai, aviečių, jogurto ir vanilės aromato kvapiosios medžiagos, stabilizatorius  ksantano derva, natrio chloridas, jogurto milteliai (pienas), saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, L-glutaminas, taurinas, dažiklis Ponso 4R*. *Dažiklis Ponso 4R gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

ALERGENAI. Pienas, soja. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušinio baltymas, glitimas ir žemės riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 500 g (16 porcijų), 1000 g (33 porcijos).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.