Scitec Revex-16

Stimuliuojantis svorio kontroliavimo pagalbininkas

  • Lieknėjimui

Pakuotė:

  • 0,27 EUR už 1 kaps.

    28,67 EUR

28,67 EUR

Revex-16 - tai unikali stimuliuojanti veiksmingų medžiagų formulė, kurios sudėtyje yra net 16 ingredientų, padedančių kontroliuoti kūno masę.

Šiame produkte yra ne tik tokie ingredientai, kaip L-tirozinas, bevandenis kofeinas, kambodžos garcinijos ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, karčiojo meliono ekstraktas, paprastosios kiaulpienės ekstraktas, Hesperidinas, Inozitolis, Naringinas, Kvercetino dihidratas, Rezveratrolio ekstraktas, Alfa lipoinės rūgštis, bet ir chromas, kuris yra svarbus normaliai pagrindinių maistinių medžiagų apykaitai bei padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.*

*Šis teiginys yra patvirtintas Europos maisto saugos tarnybos.

VARTOJIMAS: vartoti po 1-2 kapsules 1-2 kartus per dieną, siekiant įvertinti organizmo toleranciją produkto stimuliacijai. Vėliau porciją galima padidinti daugiausiai iki 3 kapsulių 2 kartus per dieną į tuščią skrandį. Pirmą porciją vartoti ryte, antrą - po pietų. Vartojimo kursas: vartoti 12 savaičių, po to mažiausiai 2 savaites daryti pertrauką. Vartojant Revex-16, patartina vengti bet kokių kitų stimuliuojančių produktų.

Įdėta kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (220 mg/1 porcijoje, 440 mg/2 porcijose).

 revex_1
Maistinė ir energinė vertė: 3 kapsulėse
Chromo  11,5 µg (29% RMV)
Kofeino  220 mg
„Revex-16” mišinio: 2165 mg
karčiavaisio citrinmedžio ekstrakto (4% sinefrinų) 500 mg
L-fenilalanino  300 mg
L-tirozino  300 mg
bevandenio kofeino  200 mg
kambodžos garcinijos [vaisius] ekstrakto (60% hidroksicitrininė rūgštis) 200 mg
žaliosios arbatos ekstrakto (min. 50% polifenolių)  200 mg
karčiojo meliono ekstrakto (min. 10% charantinų) 100 mg
paprastosios kiaulpienės ekstrakto (min. 20% flavonoidų)  100 mg
Hesperidino 93%  50 mg
Inozitolio  50 mg
Naringino 93%  50 mg
Kvercetino dihidrato 84%  50 mg
Rezveratrolio ekstrakto  50 mg
Alfa lipoinės rūgšties  10 mg
Bioperine® (juodojo pipiro ekstraktas) (>95% piperinų) 5 mg
Chromo pikolinato  100 µg
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 36 (108 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: karčiavaisio citrinmedžio ekstraktas (vaisius) 10:1, galvijų želatina, L-fenilalaninas, L-tirozinas, bevandenis kofeinas, Kambodžos garcinijos (vaisius) ekstraktas 20:1, žaliosios arbatos (lapai) ekstraktas 8:1, raukšlėtasis svaidenis (vaisius) 15:1, paprastosios kiaulpienės (šaknis) ekstraktas 16-19:1, hesperidinas išgautas iš  citrusinių vaisių (93%), inozitolis, naringinas išgautas iš greipfrutinio citrinmedžio vaisiaus (93%), kvercetino dihidratas išgautas iš japoninio svirmedžio (pumpuras) (84%) japoninio pelėvirkščio (šaknis) ekstrakto 8-10:1, alfa lipoinė rūgštis, juodojo pipiro ekstraktas (Bioperine®) 50:1, dažikliai: titano dioksidas, geležies oksidai ir alura raudonasis AC*, chromo pikolinatas.

*Dažiklis alura raudonasis AC gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS. Nevartokite šio produkto, jei turite fiziologinių ar protinių sveikatos problemų, vartojate medikamentus ar esate jaunesni nei 21 metų amžiaus. Taip pat jei laukiatės ar maitinate kūdikį. Šiame produkte yra medžiagų, skatinančių maistinių medžiagų pasisavinimą, kurios gali paveikti vartojamus mdikamentus. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.