Scitec Revex-16

Stimuliuojantis svorio kontrolės pagalbininkas (Maisto papildas)

  • Lieknėjimui

Pakuotė:

  • 0,26 EUR už 1 kaps.

    27,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Revex-16 - tai unikali stimuliuojanti veiksmingų medžiagų formulė, kurios sudėtyje yra net 16 ingredientų, padedančių kontroliuoti kūno masę.

Šiame produkte yra ne tik tokie ingredientai, kaip L-tirozinas, bevandenis kofeinas, kambodžos garcinijos ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, karčiojo meliono ekstraktas, paprastosios kiaulpienės ekstraktas, Hesperidinas, Inozitolis, Naringinas, Kvercetino dihidratas, Rezveratrolio ekstraktas, Alfa lipoinės rūgštis, bet ir chromas, kuris yra svarbus normaliai pagrindinių maistinių medžiagų apykaitai bei padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.*

*Šis teiginys yra patvirtintas Europos maisto saugos tarnybos.

Sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (200 mg/3 kapsulėse). 

VARTOJIMAS: 3 kapsulės per dieną į tuščią skrandį. Patartina pradėti vartojimą po 1 kapsulę. 1-2 kartus per dieną, siekiant įvertinti organizmo toleranciją produkto stimuliacijai. Vėliau porciją galima padidinti daugiausiai iki 3 kapsulių. Vartojimo kursas: vartoti 12 savaičių, po to mažiausiai 2 savaites daryti pertrauką. Vartojant Revex-16, patartina vengti bet kokių kitų stimuliuojančių produktų.

 revex_1
Maistinė ir energinė vertė: 3 kapsulėse 
Chromo  11,8 µg (30% RMV)
Kofeino (visame produkte) 200 mg 
REVEX-16 MIŠINIO:  
Žaliosios kavos ekstrakto (50% Chlorogeninė rūgštis)  400 mg
kuriame chlorogeno rūgšties  200 mg
kuriame kofeino  4 mg
L-fenilalanino  300 mg
L-tirozino  300 mg
Žaliosios arbatos ekstrakto (min. 50% polifenolių)  200 mg
kuriame epigalokatechino galato (EGCG)  30 mg
kuriame kofeino  20 mg
kuriame bevandenio kofeino  176 mg
Paprastosios kiaulpienės ekstrakto (min. 20% flavonoidų)  100 mg
Kajeno pipirų ekstrakto  50 mg
Rausvosios rodiolės ekstrakto (3% rozavinų)  50 mg
Hesperidino [93%]  50 mg
Inozitolio  50 mg
Naringino [93%]  50 mg
Kvercetino dihidrato 84%  50 mg
Rezveratrolio 8%  50 mg
Alfa lipoinės rūgšties  10 mg
Bioperine® (juodojo pipiro ekstraktas) (>95% piperinų) 5 mg 5 mg
Chromo pikolinato   102 µg
RMV – referencinė maistinė vertė.  
Porcijų skaičius pakuotėje: 36 (108 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: kavos pupelių ekstraktas 30:1, galvijų želatina, L-fenilalaninas, L-tirozinas, žaliosios arbatos (lapai) ekstraktas 8:1, bevandenis kofeinas, paprastosios kiaulpienės (šaknis) ekstraktas 16-19:1, hesperidinas (93%), inozitolis, naringinas iš greipfrutinio citrinmedžio vaisiaus (93%), kvercetino dihidratas išgautas iš japoninio svirmedžio (pumpuras) (84%), japoninio pelėvirkščio (šaknis) ekstrakto 8-10:1 (8% rezveratrolių), rausvosios rodiolės šaknies ekstraktas (min. 3% rozavinų), krūminės paprikos (vaisius)  10:1 ekstraktas (kajeno pipiras), alfa lipoinė rūgštis, juodojo pipiro ekstraktas (Bioperine®) 50:1, dažikliai: titano dioksidas, geležies oksidai ir alura raudonasis AC*, chromo pikolinatas. *Dažiklis alura raudonasis AC gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS. Nevartokite šio produkto, jei turite fiziologinių ar protinių sveikatos problemų, vartojate medikamentus ar esate jaunesni nei 21 metų amžiaus. Taip pat jei laukiatės ar maitinate kūdikį. Šame produkte yra absorbcijos modifikatorių, kurie gali turėti įtakos jūsų vartojamiems vaistams. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti šio produkto, jei sergate fiziologine ar psichologine liga, vartojate medikamentus ar esate jaunesni nei 21 metų amžiaus. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje

GRYNASIS KIEKIS: 108 kapsulės (90,7 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.