Scitec T-360

Tribulus ir kitų veiksmingų medžiagų mišinys (maisto papildas)

Pakuotė:

  • 0,24 EUR už 1 kaps.

    25,90 EUR

25,90 EUR

T-360 - tai net penkių veiksmingų medžiagų kombinaciją. Sudėtyje yra plačiai sunkumus kilnojančių atletų tarpe paplitusi gulsčioji ragužė [lot.Tribulus Terrestris], argininas, acetil L-karnitinas, L-karnitino L-tartratas ir cinkas, padedantis palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje, normalią baltymų sintezę bei normalią imuninės sistemos veiklą. Dėka visų šių ingridientų T-360 yra ypač populiarus vyrų tarpe, o ypač tarp sunkiai besitreniruojančių vyrų.

VARTOJIMAS: 4 kapsulės 30 minučių prieš treniruotę ar seksualinę veiklą. Ne treniruočių dienomis 4 kartus po 1 kapsulę prieš valgį. Produktas vartojamas ciklais: 12 savaičių vartojama, po to 2 savaites daroma pertrauka.
t360 
Maistinė ir energinė vertė: 4 kapsulių
Cinko  1,5 mg (15% RMV)
Gulsčiosios ragužės (lot.Tribulus Terrestris)  1220 mg
standartizuotas minimalus saponinų kiekis 488 mg
L-arginino  1319 mg
Acetyl L-karnitino hidrochlorido  250 mg
L-karnitino L-tartrato  600 mg
RMV - referencinė maistinė vertė
Porcijų skaičius pakuotėje: 27 (108 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-argininas, gulsčioji ragužė (lot.Tribulus terrestris), L-karnitino L-tartratas, galvijų želatina, dažiklis titano dioksidas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, cinko gliukonatas, dažikliai: titano dioksidas, tartrazinas* ir briliantinis mėlynasis FCF.

*Dažiklis tartrazinas gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. 

GRYNASIS KIEKIS: 108 kapsulės (106,7 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.