Scitec Taurine

Taurinas kapsulių formoje (maisto papildas)

  • Atsigavimui
  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 11 EUR už 100 kaps.

    9,90 EUR

9,90 EUR

Taurinas – tai labia svarbi aminorūgštis, atsakinga už daugybę procesų žmogaus kūne. Nors ji vadinama pakeičiamąja, tačiau organizmui patiriant didelius krūvius, stresą, esant nepilnavertei mitybai ir kitais kūno alinimo atvejais, jos gali pradėti trūkti, kas priveda prie daugybės kūno negalavimų.

VARTOJIMAS: suaugusiems po 1 kapsulę tris kartus per dieną: prieš ir po treniruotės į tuščią skrandį ir 1 kapsulę tarp valgių. Ne treniruočių dienomis, vartokite po vieną kapsulę tris kartus per dieną tarp valgių.

brigitta
Maistinė ir energinė vertė: 3 kapsulėse
Taurino  3000 mg

SUDEDAMOSIOS DALYS: taurinas 89%, galvijų želatina, glajinė medžiaga šelakas, dažikliai geležiesoksidaiir hidroksidai, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: amonio hidroksidas ir kalio hidroksidas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos. 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušinio baltymas, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.  

GRYNASIS KIEKIS: 90 kapsulių (102 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.