Scitec Tyrosine

L-Tirozinas kapsulių formoje (maisto papildas)

  • Energijai

Pakuotė:

  • 12,90 EUR už 100 kaps.

    12,90 EUR

12,90 EUR

L-Tirozinas – tai viena iš dvidešimties aminorūgščių, kurių reikia baltymų sintezei. Ji svarbi neuromediatorių noradrenalino ir dopamino sintezei. Neuromediatorių veikla lemia mūsų žvalumą, teigiamas emocijas. Vienoje porcijoje (2 kaps.) yra 1000 mg.

VARTOJIMAS: 2 kapsules per dieną 60 minučių prieš treniruotę.
 dia_salamon-03jpg

 

Maistinė ir energinė vertė: 2 kapsulių
L-tirozino  1000 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 50 (100 kaps.).
Maisto papildas.

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-tirozinas, galvijų želatina, gliukozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, dažikliai: titano dioksidas, geležies oksidai ir briliantinis juodasis BN. 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 100 kapsulių (65,80 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.