Universal Amino 1000 (išpardavimas)

Greitai pasisavinamų aminorūgščių kompleksas kapsulėse

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 27 EUR

    37,90 EUR

27 EUR

37,90 EUR

Produktas galioja iki 2020 08!

AMINO 1000 – tai aukščiausios kokybės, peptidinės formos (suskaidytos iki mažiausios amino grandinės, kartu su išsišakojusios grandinės – BCAA aminorūgštimis) aminorūgščių kompleksas, garantuojantis maksimaliai greitą ir optimalų šių aminorūgščių įsisavinimą. Pagamintas išskirtinai iš hidrolizės būdu išgaunamo išrūgų baltymo. Naudodami Amino 1000 jūs lengvai galėsite skaičiuotis sau reikalingų amino rūgščių kiekį, kadangi 1 kapsulė yra 1 g amino rūgščių komplekso, vadinasi pagal savo kūno svorį, treniruočių programą bei mitybos ypatumus jūs galėsite pasirinkti ir tiksliai naudoti jums tinkamą kapsulių skaičių. 

VARTOJIMAS: po 10 kapsulių per dieną (žmogui, sveriančiam 100 kg ir daugiau) į tuščią skrandį arba  atsižvelgus į mitybos specialisto rekomendacijas. 5 kapsules vartoti ryte į tuščią skrandį, o likusias 5 kapsules iš karto po treniruotės. Maksimali dienos norma 10 kapsulių.
YoureOutOfYourMind 
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 10 kapsulių
Vitamino B6  40 mg (2857% RMV)
Alanino  417 mg
Arginino  280 mg
Asparto rūgšties  493 mg
Cisteino  74 mg
Glutamo rūgšties  1402 mg
Glicino  705 mg
Glutamino  139 mg
Histidino  81 mg
L-izoleucino  247 mg
Leucino  346 mg
L-lizino  948 mg
Metionino  83 mg
Ornitino  177 mg
Fenilalanino  160 mg
Prolino  583 mg
Serino  228 mg
Ttreonino  240 mg
Triptofano  50 mg
Tirozino  99 mg
L-valino  459 mg
RMV - referencinė maistinė vertė. 
PASTABA: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.
Porcijų skaičius pakuotėje: 50 (500 kaps.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: išrūgų baltymų koncentratas (pienas), želatina (sulfitai), L-ornitino hidrochloridas, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, antioksidatorius lecitinai (soja), L-glutamo rūgštis, L-izoleucinas, L-lizino hidrochloridas. 

ALERGENAI: pienas, sulfitai, soja. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos. Ant produkto pakuotės esantis įspėjimas Kalifornijos (JAV) vastijos gyentojams galioja tik šios valstijos gyventojams. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu

GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių 11, 35118 Panevėžys.