Universal Amino Octane

Esminės ir BCAA aminorūgštys + beta alaninas ir kofeinas

  • Atsigavimui
  • Energijai

Pakuotė:

  • 11,87 EUR už 100 g

    23,50 EUR

Skonis:

23,50 EUR

Amino Octane – tai esminių aminorūgščių kompleksas su beta-alaninu, kofeinu ir žaliosios arbatos ekstraktu. 

Įdėta kofeino. Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (125mg/6,6 g). 

VARTOJIMAS: vieną kaušelį miltelių maišyti su 240 ml – 300 ml pasirenkamu gėrimu. Geriausia vartoti prieš treniruotę arba bet kada, kai reikia energijos. Maksimali dienos norma – 3 porcijos per dieną. 
 trauka
Maistingumo deklaracija: 100 g produkto 1 kaušelyje [6,6 g]
Kalorijų 0 kcal /0 kJ 0 kcal /0 kJ
Riebalų  0 g 0 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  0 g 0 g
Angliavandenių 0 g 0 g
kuriuose cukrų 0 g 0 g
Baltymų 0 g 0 g
Druskos 0 g 0 g

AMINO RŪGŠČIŲ MIŠINIO:
L-taurinas
L-glutaminas
BCAA [L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas]
beta-alaninas
L-tirozinas
L-argininas
L-lizino hidrochloridas
DL-metioninas
L-fenilalaninas
L-treoninas
L-histidinas

75758 mg
5000 mg
AMINO OCTANE MIŠINIO:
žaliosios arbatos lapų ekstraktas
teakrinas
2652 mg


175 mg


bevandenio kofeino  1894 mg 125 mg
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (196 g).

SUDEDAMOSIOS DALYS:  L-taurinas, L-glutaminas, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, beta-alaninas, L-tirozinas, L-argininas, L-lizino hidrochloridas, DL-metioninas, L-fenilalaninas, L-treoninas, L-histidinas,  bevandenis kofeinas, žaliosios arbatos lapų ekstraktas, teakrinas, natūralios kvapiosios medžiagos ir mangų bei persikų aromato kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, dažikliai: tartrazinas* ir saulėlydžio geltonasis FCF*.                     
*Dažikliai tartrazinas ir saulėlydžio geltonasis FCF gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Alergenai. soja. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, medžių riešutai, žuvis, vėžiagyviai ir kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate monoaminooksidazės inhibitorius, antidepresantus ar kitus medikamentus bei maisto papildus. Šio produkto negalima vartoti asmenims, turintiems aukštą kraujo spaudimą ar sergate širdies ligomis. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GAMINTOJAS: Universal Nutrition, 3 Terminal Road, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, Panevėžys.