Universal Atomic 7

Aminorūgščių kompleksas miltelių formoje

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 8,51 EUR už 100 g

    31,90 EUR

Skonis:

Arbūzo

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Produktas galioja iki 2021 05 22!

Atomic 7 - tai unikalus BCAA aminorūgščių (2:1:1 santykiu: leucinas, izoleucinas, valinas) mišinys su L-glutaminu, L-taurinu bei vitaminu B6. Jis yra svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, baltymų ir glikogeno apykaitai bei padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, reguliuoja hormonų aktyvumą. Kiekvienas atletas, kuris treniruojasi sunkiai ir intensyviai, savo plaktuvėje turi turėti Atomic 7! 

VARTOJIMAS: 1 kaušelį (vyšnių sk. 12,9 g, citrinų sk. 13,1 g) maišyti su 250 ml - 350 ml mėgstamu vėsiu gėrimu. Pirmiausia įpilti gėrimą ir tik po to supilti miltelius. Geriausia vartoti prieš ir po treniruotės.
atomic7 
MAISTINGUMO DEKLARACIJA (Arbūzo): 1 kaušelyje – 12,78 g 100 g produkto:
Vitamino B6  10 mg (714% RMV) 78 mg (5571% RMV)
L-leucino  4 g 31 g
L-izoleucino  2 g 16 g
L-valino  2 g 16 g
L-glutamino  2 g 16 g
L-taurino  500 mg 3912 mg
RMV - referencinė maistinė vertė. 
PASTABA: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.

Porcijų skaičius pakuotėje: 29 porcijų po 12,5 g (375 g).

MAISTINGUMO DEKLARACIJA (Citrinų): 1 kaušelyje – 13,1 g 100 g produkto:
Vitamino B6  10 mg (714% RMV) 76 mg (5429% RMV)
L-leucino  4 g 31 g
L-izoleucino  2 g 15 g
L-valino  2 g 15 g
L-glutamino  2 g 15 g
L-taurino  1 g 7634 mg
RMV - referencinė maistinė vertė. 
PASTABA: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (393 g).

UDEDAMOSIOS DALYS:

Vyšnių skonio: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-glutaminas, L-taurinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, vyšnių kvapiosiji medžiaga, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, dažiklis alura raudonasis AC (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį), piridoksino hidrochloridas, dažiklis briliantinis mėlynasis FCF.

Citrinų skonio: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-glutaminas, L-taurinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, citrinų ir laimo kvapiosios medžiagos, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, piridoksino hidrochloridas, dažikliai: tartrazinas (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį) ir briliantinis mėlynasis FCF.

Arbūzo skonio: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-glutaminas, L-taurinas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, arbūzo kvapioji medžiaga, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė, dažiklis alura raudonasis AC⃰ ir piridoksino hidrochloridas.⃰ Dažiklis alura raudonasis AC gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos. Ant produkto pakuotės esantis įspėjimas Kalifornijos (JAV) vastijos gyentojams galioja tik šios valstijos gyventojams. 

Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Šis produktas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti tamsioje, sausoje vietoje  ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.  Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 375 g (29 porcijų po 12,78 g).
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių 11, 35118 Panevėžys.