Universal BCAA 2000

Unikalus BCAA kompleksas (Maisto papildas)

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 18,75 EUR už 100 kaps.

    22,50 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

BCAA 2000 - tai sistemingai subalansuotas produktas, sudarytas iš trijų išsišakojusios grandinės laisvųjų aminorūgščių (L-Leucino, L-Izoleucino, L-Valino). Fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Visas baltyminis maistas, kurį mes suvalgome, sudarytas iš vidutiniškai dvidešimties amino rūgščių, bet būtent šios trys yra pačios svarbiausios mūsų organizmui. Papildo sudėtis praturtinta vitaminais C, B6 ir B2, kurie yra svarbūs normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei yra svarbūs energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, baltymų ir glikogeno apykaitai bei reguliuoja hormonų aktyvumą.


VARTOJIMAS: rekomenduojama vartoti po 4 kapsules per dieną arba atsižvelgus į mitybos specialisto rekomendacijas.  Norint pasiekti geriausią efektą, rekomenduojama vartoti 2 kapsules 45 - 60 minučių prieš treniruotę ir 2 kapsules 15 – 30 minučių po treniruotės.
OldSchoolIsBack 
Maistinė ir energinė vertė: 4 kapsulėse
Vitamino C  10 mg (13% RMV)
Riboflavino  1,7 mg (121% RMV)
Vitamino B6  26 mg (1857% RMV)
Valino  934 mg
Leucino  934 mg
Izoleucino  135 mg
RMV - referencinė maistinė vertė. 
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (120 kaps.).

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-valinas, L-leucinas, L-izoleucinas, piridoksino hidrochloridas, riboflavinas, L-askorbo rūgštis, želatina, lipnumą reguliuojančios medžiagos: dikalcio fosfatas ir riebalų rūgščių magnio druskos.

Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu

GRYNASIS KIEKIS: 120 kapsulių po 0,92 g (110 g).
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių 11, 35118 Panevėžys.