Universal BCAA Stack

BCAA ir glutamino mišinys miltelių formoje

  • Atsigavimui

Pakuotė:

  • 12,20 EUR už 100 g

    30,50 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

BCAA Stack - tai išsišakojusių aminorūgščių ir glutamino junginys. Ši puiki kombinacija bus naudinga kiekvienam, kurio treniruotės pasiekia kritines ribas ar kuris pervargsta kasdieniniuose darbuose. Trys aminorūgštys, kurių grupė vadinama BCAA (išsišakojusios grandinės aminorūgštys) yra esminės visų pirma todėl, kad jų organizmas negali pasigaminti, o antra - fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. Leucinas yra svarbiausia aminorūgštis, tad papildomas jo vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. Sudėtyje esančios BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 santykiu (leucinas, izoleucinas, valinas). 

VARTOJIMAS: 1-2 porcijos per dieną. Intensyviai treniruojantis ar laikantis dietos vartoti 2 porcijas per dieną, vieną iš jų – iš karto po treniruotės. Produktą patartina vartoti kartu su angliavandenių ar baltymų gėrimu, kurį geriate po treniruotės. 1 porcija - 1 kaušelis (10 g).

SquatsAreForSissies 
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 1 porcijoje 1 kaušelis (10g) 100 g produkto
Glutamino 2,75 g 55 g
Leucino  2,5 g 50 g
Izoleucino  1,25 g 25 g
Valino  1,25 g 25 g
Porcijų skaičius pakuotėje: 25 (250 g).

SUDEDAMOSIOS DALYS: glutaminas, leucinas, izoleucinas, valinas, kvapioji medžiaga iš vynuogių, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldiklis aspartamas*, dažikliai: alura raudonasis AC (šis dažiklis gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį)ir briliantinis mėlynasis FCF. 

*Turi fenilalanino šaltinį. 

Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 250 g (25 porcijos po 10 g).
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių 11, 35118 Panevėžys.