Universal GH Max

Natūralus jaunystės eliksyras! (Maisto papildas)

Pakuotė:

  • 19,94 EUR už 100 tab.

    35,90 EUR

35,90 EUR

GH MAX - tai dviejų amino rūgščių arginino ir ornitino junginys su tarpusavio sąveiką gerinančių natūralių priedų mišiniu iš L-askorbo rūgšties (vitaminas C), beta-sitosterolio, L-karnitino, gama orizanolio ir piridoksino hidrochlorido (vitamino B6), kurie yra svarbūs normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei yra svarbūs energinių medžiagų apykaitai, nervų sistemos veiklai, baltymų ir glikogeno apykaitai bei reguliuoja hormonų aktyvumą.

VARTOJIMAS: rekomenduojama vartoti 6 tabletes prieš treniruotę. Ne treniruočių dienomis – 6 tabletes prieš einant miegoti. 
YoureOutOfYourMind 
Maistinė ir energinė vertė: 6 tabletėse – 11,94 g
Vitamino B6 (piridoksino hidrochloridas)  20 mg (1428% RMV)
L-arginino alfa ketoglutarato  5 g
L-ornitino hidrochlorido  2,5 g
Fitosterolio (turinčio beta-sitosterolio)  100 mg
Karnitino (L-karnitino fumaratas)  100 mg
L-glutamino  100 mg
Gama orizanolio  50 mg
RMV - referencinė maistinė vertė. 
PASTABA: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.
Porcijų skaičius pakuotėje: 30 (180 tab.). 

SUDEDAMOSIOS DALYS: L-arginino alfa ketoglutaratas, L-ornitino hidrochloridas, fitosterolis (beta-sitosterolis), L-karnitino fumaratas, L-glutaminas, ryžių sėlenų ekstraktas (gama orizanolis), piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), lipnumą reguliuojanti medžiaga dikalcio fosfatas, išrūgos (pienas), lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgštys ir riebalų rūgščių magnio druskos, farmacinė glazūra (glajinė medžiaga šelakas ir etiloacetatas).

ALERGENAI. Pienas, soja. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

ĮSPĖJIMAS. Šis produktas neskirtas vartoti asmenims iki 18 metų. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Ant produkto pakuotės esantis įspėjimas Kalifornijos (JAV) vastijos gyentojams galioja tik šios valstijos gyventojams.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

GRYNASIS KIEKIS: 180 tablečių po 1,99 g (358 g).
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių 11, 35118 Panevėžys.