Universal Ultra Iso Whey

Aukščiausios kokybės išrūgų proteino izoliatas

  • Raumenų masei

Pakuotė:

  • 5,01 EUR už 100 g

    45,50 EUR

Skonis:

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Ultra Iso Whey - tai baltymai, susidedantys tik iš aukščiausios kokybės, itin gerai išfiltruotų išrūgų baltymų izoliatų, kuriuose nėra angliavandenių, cukraus, riebalų bei laktozės. Šie baltymai padeda išsaugoti raumenų masę ir palaikyti raumenų masės augimą ir jie tinka tiek aukščiausio lygio sportininkui, tiek bet kuriam žmogui, ieškančio pačios aukščiausios kokybės produkto. Produktas tinkamas žmonėms netoleruojantiems laktozės.

Išrūgų baltymai yra visapusiškai aprūpinantys organizmą pagrindinėmis amino rūgštimis. Juose gausu išsišakojusių amino rūgščių (BCAA) bei glutamino. Tačiau net ir išrūgų baltymai ne visi yra vienodi. Kai kurie iš jų yra švaresni bei grynesni nei kiti. Šis, aukštesnės kokybės išrūgų baltymo izoliatas (WPI) turi daugiau baltymų ir neturi nei riebalų, nei angliavandenių nei laktozės. Ultra Iso Whey produkte naudojami tik itin filtruoti išrūgų izoliatai, todėl šiame produkte itin gausu biologiškai aktyvių dalelių (laktoglobulinų, laktoalbuminų, glykomakropeptidų ir t.t.). Jis toks grynas, jog išmaišomas tiesiog šaukšteliu ir tuojau pat tinkamas naudojimui. 

BE ASPARTAMO.

VARTOJIMAS: 1 kaušelį miltelių (25 g) vartoti su 200-300 ml mėgstamu gėrimu (pieno ir alkoholiniai gėrimai netinka). Vartoti 1-3 porcijas per dieną (1 porcija – 1 kaušelis). 
 ShutTheFUp
Vanilės skonio
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 100 g produkto 1 porcija - 1 kaušelis [30 g]
Kalorijų  1533 kJ/367 kcal 460 kJ/110 kcal
Riebalų  0 g 0 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  0 g 0 g
Cholesterolio  6,7 mg 2 mg
Angliavandenių 6,7 g 2 g
kuriuose cukrų  <1 g <1 g
Skaidulinių medžiagų  0 g 0 g
Baltymų  83 g 25 g
Druskos 0,28 g 0,085 g
Kalcio  416 mg (52% RMV) 125 mg (15% RMV)
Geležies  1 mg 0,3 mg
RMV - referencinė maistinė vertė. PASTABA: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus. Produkte esantį druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.
Šokolado skonio
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 100 g produkto 1 porcija - 1 kaušelis [30 g]
Kalorijų  1673 kJ/400 kcal 502 kJ/120 kcal
Riebalų  3 g 1 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  0 g 0 g
Cholesterolio  17 mg 5 mg
Angliavandenių 7 g 2 g
kuriuose cukrų  <1 g <1 g
Skaidulinių medžiagų  3 g 1 g
Baltymų  83 g 25 g
Druskos 0,3 g 0,09 g
Kalcio  400 mg (50% RMV) 120 mg (15% RMV)
Geležies  4 mg (28% RMV) 1,2 mg
Kalio  600 mg (30% RMV) 180 mg
RMV - referencinė maistinė vertė. PASTABA: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus. Produkte esantį druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.

SUDEDAMOSIOS DALYS:               

Vanilės skonio: ultrafiltruotas išrūgų baltymų izoliatas (pienas) (savo sudėtyje turintis: beta laktoglobulino, alfa laktalbumino, glikomakropeptidų, galvijų serumo albumino, imunoglobulinų, laktoferino, laktoperoksidazės, proteazės peptonų), kvapiosios medžiagos, antioksidatorius lecitinai (sojų), stabilizatoriai: karboksimetilceliuliozė ir ksantano derva, tirštiklis karageninas, natrio chloridas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K.

Šokolado skonio: kryžminio srauto mikrofiltracijos būdu išgautas išrūgų maltymų izoliatas (pienas), kakava, kvapioji medžiaga iš šokolado ir vanilės, šokolado ir vanilės aromato kvapiosios medžiagos, antioksidatorius lecitinai (sojų), stabilizatoriai: karboksimetilceliuliozė ir ksantano derva, tirštiklis karageninas, natrio chloridas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K.

Vaisių punčo skonio: kryžminio srauto mikrofiltracijos būdu išgautas išrūgų maltymų izoliatas (pienas), kvapioji medžiaga iš vanilės, vanilės aromato kvapioji medžiaga,antioksidatorius lecitinai (sojų), stabilizatoriai: karboksimetilceliuliozė ir ksantano derva, tirštiklis karageninas, natrio chloridas, saldikliai: sukralozė ir acesulfamas K. 

ALERGENAI: pienas, soja. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

ĮSPĖJIMAS: šis produktas neskirtas vartoti asmenims iki 18 metų. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. 

GRYNASIS KIEKIS: 909 g (30 porcijų po 30 g).
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
IMPORTUOTOJAS: Universal Europe BV, Plaza 24C, 4782 SK Moerdijk,  Olandija.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.