Universal Uni Liver

Jaučio kepenų formulė (Maisto papildas)

Pakuotė:

  • 8,36 EUR už 100 tab.

    20,90 EUR

20,90 EUR

Uni Liver papilde gausu aminorūgščių ir svarbiausių vitaminų bei mineralų. Šis produktas gaminamas iš aukštikalnėse ekologinėmis sąlygomis užaugintų galvijų - jokių dirbtinių pašarų ar mitybos priedų! Tai garantuoja, jog kepenyse bus sukauptas maksimalus kiekis vitaminų ir kitų maistinių medžiagų. Be to, visos kepenys patikrinamos dėl įvairių galimų ligų. Naudodami šį produktą jūs pasirenkate tai kas kokybiška ir natūralu, vadinasi, renkatės puikią sveikatą ir gerus sportinius rezultatus. 


VARTOJIMAS: po 2 tabletes valgio metu. Vartojimo dozę palaipsniui galima didinti iki 4-6 tablečių per dieną. 

 StickToTheBasics
Maistinė ir energinė vertė: 6 tabletėse 2 tabletėse
Kalorijų 42 kcal / 175,8 kJ 14 kcal / 58,6 kJ
Riebalų  0 g 0 g
Angliavandenių  0 g 0 g
Baltymų  9 g 3 g
Kalcio  390 mg (45% RMV) 130 mg (16% RMV)
Fosforo  300 mg (43% RMV) 100 mg (14% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė. PASTABA: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus. 
Porcijų skaičius pakuotėje: 125 (250 tab.).
Maisto papildas. 

SUDEDAMOSIOS DALYS: džiovintos jaučio kepenys, išrūgos (pienas), lipnumą reguliuojanti medžiaga dikalcio fosfatas, vanduo, lipnumą reguliuojanti medžiagamikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, magnio stearatas, antioksidatorius lecitinai (sojų), farmacinė glazūra.

ALERGENAI: pienas, soja. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos. Ant produkto pakuotės esantis įspėjimas Kalifornijos (JAV) vastijos gyentojams galioja tik šios valstijos gyventojams.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. 

GRYNASIS KIEKIS: 250 tablečių (584 g).
GAMINTOJAS: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.
PLATINTOJAS: "M Sportas" UAB,   Kanapių 11, 35118 Panevėžys.