Nauji Animal produktai!

Pranešimai

Trys Animal naujienos: Juiced Aminos, Animal Whey, Animal Mass

Pristatome tris Animal linijos naujienas:

Animal Juiced Aminos - tai esminių aminorūgščių kompleksas, praturtintas papildomomis efektyviomis medžiagomis. Papildo sudėtyje yra lengvai tirpstančių BCAA aminorūgščių 2:1:1 santykiu ir papildomos esminės aminorūgštys reikiamu santykiu. Negana to, Juiced Aminos dar praturtintas L-taurinu, citrulino malatu, L-glutaminu bei naujomis veikliomis formulėmis: AgmaPure™ [Agmatino sulfatas], GlycoCarn® [glicino propionilo L-karnitino hidrochloridas], ArginoCarn® [acetil-L-karnitino arginato dichloridas].

Animal Whey - tai baltymų mišinys, susidedantis tik iš aukščiausios kokybės "cross flow" mikro filtracijos būdu išgauto išrūgų baltymų izoliato ir ultra filtruoto išrūgų baltymų koncentrato. Šie lengvai pasisavinami baltymai dar praturtinti virškinimo enzimų mišiniu (papainas, bromelainas).

Animal Mass – tai daug kalorijų turintis angliavandenių ir baltymų mišinys, skirtas raumeninės masės auginimui. Sudėtyje yra didelis kokybiškų angliavandenių ir baltymų kiekis. Kaip greitų baltymų šaltinis naudojami: ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas, kryžminio srauto mikro filtravimo būdu išgautas išrūgų baltymų izoliatas ir hidrolizuotas išrūgų baltymas, o kaip lėtų baltymų šaltinis naudojami: pieno baltymų koncentratas, miceliarinis kazeinas ir tirpus kiaušinio albuminas. Papildo sudėtyje taip pat yra reikalingų riebalų iš vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) bei saulėgrąžų ir linų sėmenų aliejų. Kad šis didelis kiekis naudingų kalorijų būtų maksimaliai pasisavintas, sudėtyje yra virškinimo enzimų (papainas, bromeilainas).

Grįžti