Scitec "Žalia linija"

Pranešimai

Scitec "Žalia linija" sveikesniam gyvenimui.

Scitec pristato naują, sveiką, "Žalią" papildų linija:

Vita Greens & Fruits - tai aukščiausios kokybės vitaminų ir mineralų kompleksas iš natūralių daržovių ir vaisių. Daugelis žmonių nesugeba suvalgyti reikalingo vaisių ir daržovių kiekio, čia į pagalba ateina Vita Greens & Fruits, kurio sudėtyje yra net 18 skirtingų daržovių ir 8 skirtingų vaisių šaltiniai. Geresniam medžiagų įsisavinimui papilde yra ir virškinimo enzimai.

Fibers & Enzymes Rx - tai daug skaidulų turintis papildas patogiuose pakeliuose. Visi žinome, kad sveikai žarnyno veiklai mums reikalingos skaidulos. Deja, daugelio mityboje jų yra per mažai, dėl ko ir prasideda įvairios problemos su virškinimu. Vartojant vos 1 pakelį per dieną, jūs gausite 5 g skaidulų iš 6 skirtingų šaltinių. Papildo sudėtyje taip pat yra ir virškinimo enzimų, bei vitamino C.

100% Plant Protein - tai žirnių baltymų izoliatas, kuris dėl savo maistinės vertės ir aminorūgščių spektro yra laikomas vienu geriausiu augalinės kilmės baltymu. Sudėtyje esantis glutamino, lizino ir BCAA kiekis prilygsta išrūgų baltymams, o arginino kiekis net ir lenkia išrūgas. Šis žirnių baltymas tinka ne tik veganams, bet ir sveikata besirūpinantiems asmenims, nes jame nėra pieno, laktozės, gluteno ar genetiškai modifikuotų organizmų.

Microbiota Pro - tai papidas, kurio sudėtyje yra 11 skirtingų „gerųjų“ bakterijų rūšių, kurios yra svarbios optimaliai žarnyno veiklai. Mūsų žarnyno mikroflorą sudaro milijonai bakterijų, tačiau prasta mityba, nekokybiški ir perdirbti maisto produktai, stresas, miego trūkumas gali sutrikdyti žarnyno bakterijų balansą, kas slopina imunitetą ir priveda prie įvairių negalavimų. Microbiota Pro papildas padės apsaugoti ir subalansuoti jūsų virškinamojo trakto veiklą.

Grįžti