WOD Crusher!

Pranešimai

Nauja Scitec papildų linija WOD Crusher!

Nauji WOD CRUSHER linijos papildai funkcionaliam sportui!

Vis labiau populiarėja funkcionalios ir CrossFit stiliaus treniruotės, kurios reikalauja labai daug fizinių savybių: jėga, ištvermė, greitis, vikrumas, lankstumas, balansas ir t.t. Visiškai nesvarbu, ar jūs esate profesionalus atletas, ar mėgėjas, visi stengiamės progresuoti ir siekti naujų rezultatų. Kad visas treniruotes galėtumėte atlikti maksimaliu intensyvumu, mes jums pristatome tam skirtus du naujus WOD CRUSHER linijos produktus.

SCITEC FIREWORKS - tai naujas prieštreniruotinis papildas, skirtas ypatingai intensyviai besitreniruojantiems atletams, kai raumenys turi dirbti intensyviai ir ilgai. Šio papildo sudėtyje yra 10 efektyvių ingredientų, padėsiančių kūnui atlaikyti bet kokius krūvius. Be to, papildas yra lengvai tirpstantis ir ypatingai gero skonio. Šio pažangaus energijos komplekso vienoje porcijoje yra 100 mg kofeino, 750 mg L-karnitino mišinio, 2050 mg Arginino mišinio bei Glutamino, Ornitino, Cholino, Vitamino B3 ir Vitamino C, kuris yra svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai palaikyti intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo bei padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

BALANCED RECOVERY – tai veikliųjų medžiagų kompleksas, skirtas greitesniam atsigavimui po ypatingai intensyvių treniruočių. Didelio intensyvumo funkcionalios treniruotės sudegina daug angliavandenių ir sukuria raumens audinių pažeidimus, todėl, norint greitai ir pilnavertiškai atsigauti po tokių treniruočių, mūsų kūnui reikia angliavandenių, baltymų (ar aminorūgščių) bei esminių vitaminų ir mineralų (elektrolitų). BALANCED RECOVERY savo sudėtyje turi subalansuotą pažangią baltymų ir angliavandenių formulę, praturtintą papildomais ingredientais. Papilde naudojami tik aukščiausios kokybės baltymai - išrūgų baltymų hidrolizatas ir mikrofiltruotas išrūgų baltymų izoliatas, kurie žmogaus organizme savinasi ypač gerai ir greitai. Šie baltymai padeda auginti bei išsaugoti raumenų masę. Angliavandenių kompleksas sudarytas iš skirtingo pasisavinimo greičio (greitų ir palaipsniui pasisavinamų) angliavandenių, kurie su baltymais paskirstyti specialiu, atsigavimui po intensyvių treniruočių reikalingu, santykiu.  Papildo sudėtis praturtinta taurinu, elektrolitais (kalcis, chloridas, magnis, kalis, natris), virškinimo enzimas ir vitaminu C.

Grįžti