Maistas Sportui

Maistas Sportui“ - tai maisto papildų sportuojantiems bei aktyviai gyvenantiems žmonėms parduotuvių tinklas Lietuvoje, dirbantis šioje srityje jau daugiau nei 25 metus. Šiuo metu „Maistas Sportui“ tinklą sudaro 10 parduotuvių šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose ir internetinė parduotuvė, kurios pagalba mūsų prekės pristatomos visos Lietuvos teritorijojeVisų mūsų parduotuvių sąrašą rasite čia Maistas Sportui parduotuvės.

logo

“Maistas Sportui” verslo partneriai yra garsios, gerai žinomos ir patikimos maisto papildų gamintojos. Mes esame išskirtiniai šių gamintojų atstovai Lietuvoje: „Universal Nutrition“, „Nutrend“, „Scitec Nutrition“, „Vitargo“, „Planta Pol“, „Full Force“, „Sigma Sport“, „Sport Pharma“ ir kitų. Tas reiškia, kad mes atsivežame šias prekes į Lietuvą tiesiai iš gamintojų. Mes nedirbame su jokiais tarpininkais, tad garantuojame, kad visos Maistas Sportui parduotuvėse esančios prekės yra originalios ir pačios aukščiausios kokybės. 
 
Mūsų misija yra skatinti ir populiarinti sveiką bei aktyvų gyvenimo būdą Lietuvoje. Todėl mes remiame daugelį sporto renginių, dalyvaujame parodose, bei remiame įvairių sporto šakų atletus.
 
Užsukite pas mus ir mes suteiksime kvalifikuotą konsultaciją jums rūpimais klausimais. Informaciją apie mūsų konsultantus rasite čia Maistas Sportui konsultantai