E-parduotuvės dovanų kuponas

Puiki dovana visiems

Suma:

  • 20 EUR

  • 30 EUR

  • 50 EUR

  • 100 EUR

50 EUR

E-parduotuvės dovanų kuponas – tai puiki dovana sportuojantiems bei sveikai ir aktyviai gyvenantiems žmonėms. Nežinote ką išrinkti – su dovanų kuponu žmogus pats išsirinks tai, ko jam labiausiai reikia. 

Įsigytas kuponas su kodu bus išsiųstas tik el. paštu (darbo dienos bėgyje), kad galėtumėte jį atsispausdinti ir padovanoti (popierinis kupono variantas nesiunčiamas, savaitgaliais kuponai nesiunčiami).
Jei negaunate nupirkto kupono, patikrinkite, ar jis nenuėjo į el. pašto dėžutės Spam (šlamšto) skiltį.

Pastaba! Kuponas galioja tik internetinėje www.MaistasSportui.lt parduotuvėje.

Kupono pirkimas. Įsidėjus dovanų kuponą į pirkinių krepšelį ir atliekant tolimesnius pirkimo žingsnius, jūsų paprašys nurodyti siuntos pristatymo būdą ir adresą (kaip ir kiekvieno pirkimo metu). Jei perkate tik dovanų kuponą, tada visa ta informacija nėra svarbi, nes kuponą gausite el. paštu, bet suvesti duomenis ir pasirinkti pristatymo būdą vis tiek reikia, kad būtų užfiksuotas pirkėjas, o siuntimo mokestis bus anuliuotas sekančiame žingsnyje ir mokėti reikės tik už kupono sumą. Atlikus apmokėjimą, paros eigoje (darbo dienomis), į jūsų el. paštą bus atsiųstas nuolaidos kodas ir paveikslėlis (jei norėsite kuponą atspausdinti ir dovanoti). Įvedus gautą kodą pirkimo metu, bus suteikta kupono vertės nuolaida. 

Kupono panaudojimas. Su kuponu galima padengti visą pirkinių ir siuntos pristatymo kainą. Gavus nuolaidos kodą, jį reikia įvesti prekių krepšelyje, prieš spaudžiant „PIRKTI“. Kodą veskite laukelyje "TURITE DOVANŲ KUPONO AR NUOLAIDOS KODĄ?" ir spauskite "PANAUDOTI". Jūsų pirkiniams bus pritaikyta turimo dovanų kupono nuolaida. Tą patį dovanų kuponą galima naudoti tik vieną kartą, tad visą dovanų kupono sumą turite išnaudoti vieno pirkimo metu

Esant papildomiems klausimams galite skambinti tel. 865055193 ar rašyti el. paštu: elijus@maistassportui.lt. 
dovanu_kodasN