Kovos Menų Festivalis

Renginiai

Gruodžio 10 d., Vilniaus „Siemens” arenoje, susirinks visų kovos menų geriausieji sporto meistrai., Vilnius

 kovos-roll1

Gruodžio 10 d. Vilniaus „Siemens” arenoje susirinks visų kovos menų geriausieji sporto meistrai.

Lietuvos kovos menų sąjunga rengia precedento Lietuvoje neturintį renginį, kurio metu bus pristatyti daugiau nei 20-ties kovos menų šakų atstovai. Kovos menų meistrai rengia ypatingas parodomąsias šou programas. Renginio metu taip pat bus apdovanoti labiausiai nusipelnę sportininkai ir treneriai.

„Žiūrovų laukia įspūdingi pasirodymai ir tikrai geriausi sporto meistrai, kuriuos turime Lietuvoje. Dėl to renginys bus įdomus ir sporto profesionalams ir kovos menų sporto naujokams ir netgi tėveliams neapsisprendžiantiems, kas labiausiai tiktų jų atžaloms. Kovos menai Lietuvoje pasiekę tikrai aukštą lygį, labai apmaudu, kad iki šiol sporto mokyklos neturėjo pakankamai platformų pasirodyti, būti pastebėtiems ir tinkamai įvertintiems. Nuo gruodžio 10 dienos tai pasikeis”, - kalbėjo organizatoriai.

Lietuvos kovos menų festivalis bei iškilminga apdovanojimų ceremonija nuo šių metų taps kasmetiniu didžiausiu kovos menų renginiu.

Kovos menų federacijos savo skaičiumi gali lygiuotis net į olimpinių sporto šakų skaičių. Gruodžio 10 d. Vilniaus „Siemens” arenoje savo pasirodymus rodys: bokso, bušido, taikwando, Shotokan Karate, Pankrationo, tradicinio karate, kudo, ušu, aikido, kendo, muaythai ir kitų kovinio sporto šakų profesionalai.

www.bushido.lt

 
Grįžti