„Maistas sportui“ prisitraukimų tonažo rungtis

Renginiai

Liepos 28 d., Panevėžyje, vyks nauja „Maistas sportui“ prisitraukimų tonažo rungtis, Panevėžys

Liepos 28 d., Panevėžyje, vyks nauja „Maistas sportui“ prisitraukimų tonažo rungtis, kurioje dalyviai per du bandymus turės surinkti kaip galima didesnę kilogramų sumą.

Rungties eiga. Dalyviai darys prisitraukimus su prikabintu svoriu. Priėjimo rezultatą sudaro prikabintas svoris padaugintas iš atliktų pakartojimų skaičiaus. Pats dalyvis nuspręs, kokį svorį jam kabinti, kad galėtų surinkti kaip galima didesnį kilogramų kiekį. Tarkim, vienas dalyvis gali pasikabinti 20 kg ir atlikti 5 prisitraukimus, o kitas kabins 50 kg ir darys tik 2 prisitraukimus. Abiejų rezultatas šiuo atveju vienodas – 100 kg.

Kiekvienas dalyvis turės 2 bandymus ir abu jie bus skaičiuojami, tad pirmo bandymo metu surinkta kg suma bus pridėta prie antro bandymo metu surinktos kg sumos (pvz.: 30 kg x 7 + 35 kg x 5 = 385 kg). Didžiausią sumą surinkęs dalyvis tampa savo svorio kategorijos nugalėtoju. Jei rezultatas vienodas, tai, pagal įprastas jėgos taisykles, aukštesnę vietą pelno lengvesnis dalyvis (net jei tai ir prisitraukimai, kur trauki dar ir savo svorį).

Prisitraukimų atlikimas bus griežtas, tad jokių sulenktų rankų apačioje, nepilno išsitiesimo ir panašiai – tai nebus ištvermės prisitraukimai, kur leidžiamos nepilnos amplitudės. Šioje rungtyje kiekvienas pakartojimas turi būti pilnas, tad tik tada, kai alkūnės apatinėje fazėje yra ištiestos, bus leidžiamas atlikimas ir prisitraukimas užskaitomas, jei smakras pakylą virš skersinio. Nusileidimas sekančiam prisitraukimui vėl turi būt pilnas, kad išsitiestų alkūnės, tik tada jis bus skaičiuojamas.

Svorio kategorijos:

Vyrų: iki 70 kg, iki 85 kg, iki 100 kg ir virš 100 kg.

Moterų viena svorio kategorija.

Varžybų vieta: Kranto g. 28, Panevėžys, „Maistas Sportui“ aikštelė (prie Panevėžio bendruomenių rūmų).

Svėrimų pradžia: 11 val.

Varžybų startas: 12 val.

Išankstinės registracijos nereikia, viską surašysime svėrimo metu. Esant papildomiems klausimams kontaktuoti: elijus@maistassportui.lt, tel.: 865055193.

Grįžti