Naujas sporto klubas – Green Fit!

Pranešimai

Naujas sporto klubas Green Fit - žalias, sveikas, naujas, kitoks!, Kaunas

Naujas sporto klubas Green Fit - žalias, sveikas, naujas, kitoks!

Greenfit sporto klubas siekia suburti klubo narius į vieną didelę šeimą, skatinti žmones gyventi sveikai ir aktyviai. Tai sporto klubas žmogui, kuris nori pasiekti savo užsibrėžtų tikslų: atsikratyti nereikalingų kilogramų, padailinti kūno linijas, jaustis energingiau, sveikiau. Taip pat, tai klubas ir skubančiam žmogui, ir branginčiam savo laiką, kadangi yra galimybė išnaudoti naudingai savo pietų pertaukas - sudalyvauti funkcinėse treniruotėse, kurios yra maksimaliai efektyvios ir užtrunka trumpiau nei įprasta treniruotė. Čia taip pat visada galėsite paragauti šviežiai spaustų sulčių, žalią ar proteininį kokteilį, galėsite įsigyti sveikų užkandžių.

green-1

Sporto klubas siūlo aukštos kokybės paslaugas – čia Jūsų laukia kvalifikuoti specialistai, kurie savo sukaupta patirtimi padės kiekvienam siekti savo užsibrėžtų tikslų, nuolatinė trenerių priežiūra garantuotaPatalpose įrengta didelio našumo ventiliacijos ir vėdinimo sistemos, leidžiančios net karščiausią vasaros dieną sportuoti maksimaliu pajėgumu nepervargstant nuo šilumos ar deguonies trūkumo. Klube taip pat, Jūsų patogumui, įrengtas nemokamas WIFI ryšys.

Naujos treniruočių erdvės plotas – 460 kv.m. Įrengimai patogūs, kokybiški (sporto įrangos gamintojas Šiaulių „Atletas“), treniruoklių bei salės danga – antibakterinė. 

Sporto klubas įsikūręs patogioje Kauno vietoje – Veiverių plente 150C, šalia didelė parkavimo aikštelė Jūsų automobiliui, patogus susiekimas viešuoju transportu ir visų Jūsų patogumui Greenfit dirba kiekvieną dieną (I-V 06:30-22:00, VI-VII  09:00-15:00).

Green fit sporto klubas - Būk pokytis, kurį nori matyti!

green

Grįžti