Stimuliuojantys papildai tobuloms kūno linijoms!

Pranešimai

Pristatome du stimuliuojančius papildus, skirtus svorio kontrolei: SHREDEX ir REVEX-16.

Pristatome du, savo sudėtimi labai panašius, stimuliuojančius papildus, skirtus svorio kontrolei. Tiek SHREDEX, tiek REVEX-16 savo sudėtyje turi 16-os efektyvių medžiagų kompleksus, kurių sudėtyje yra L-tirozinas, bevandenis kofeinas, Kambodžos garcinijos ekstraktas, žalios arbatos ekstraktas, kartusis melionas, paprastosios kiaulpienės ekstraktas, citrusinių vaisių ekstraktas [naringinas], hesperidinas, inozitolis, kvercetino dihidratas, resveratrolio ekstraktas, alfa lipoinė rūgštis, juodojo pipiro ekstraktas [Bioperine®], chromo pikolinatas.

Vienintelis skirtumas tarp šių papildų yra tas, kad naujajame SHREDEX papilde, vietoje karčiavaisio citrinmedžio ekstrakto (sinefrino) įdėtas L-karnitino L-tartratas. Tai leidžia šiuos papildus vartoti tiek kaip alternatyvą vieną kitam, tiek kaip tam tikrą pasirinkimą, jei vengiate sinefrino ar tiesiog norite paįvairinti vartojamus papildus.

Svorio kontrolė, lieknėjimas, svorio metimas ar riebalų deginimas, visi šie terminai apima tuos pačius papildus, skirtus optimizuoti ir pagreitinti dietos rezultatus. Pabrėžiame, kad be tinkamos mitybos, pasiekti optimalių rezultatų yra neįmanoma, nes būtent suvalgomas maistas, jo rūšis ir kiekiai, suteikia kūnui kalorijas, o jei mes tų kalorijų pertekliaus nesudeginame, tada svoris didėja. Taigi, norint mažinti svorį, pirma reikia stengtis mažiau suvartoti netinkamų kalorijų, jei įmanoma, pridėti papildomą fizinį krūvį ir tik tada, svorio kontroliavimui skirti papildai, duos pageidaujamą optimalų efektą.

revex       shredex_1

Grįžti