"Maistas Sportui“ pratęsė rėmimo sutartį su LSU

Pranešimai

"Maistas Sportui“ pratęsė rėmimo sutartį su Lietuvos sporto universitetu.

"Maistas Sportui“ pratęsė rėmimo sutartį su Lietuvos sporto universitetu. "Maistas Sportui“ praėjusiais mokslo metais rėmė LSU Edukologijos krypties doktorantę, sprinterę Liną Grinčikaitę, skirdama jai sporto stipendiją. Šiemet parama bus skiriama dar vienam Universiteto studentui.
 
„LSU sporto ir laisvalaikio centras atliko analizę ir peržiūrėjo visų pernai metais paramą gavusių LSU sportininkų studijų rezultatus. Džiugina tai, kad absoliučiai visų studentų mokslo rezultatai pagerėjo, vadinasi tokia parama – puiki motyvacija, skatinanti juos siekti geresnių rezultatų ne tik sporte, bet ir moksle. Už tai esame labai dėkingi bendrovei „M Sportas“ ir visiems LSU studentų rėmėjams“,- teigė LSU sporto prorektorius prof. Aleksas Stanislovaitis.
 
"Pernai LSU tapo pirmuoju universitetu, kurio studentams mūsų įmonė skyrė paramą. Malonu, kad šią paskatą įvertina Universiteto vadovai ir studentai. Manau, kad ši graži idėja ilgainiui taps ilgamete tradicija ir kasmet galėsime skatinti jūsų aukštosios mokyklos sportininkus jiems skirta parama“,- sakė UAB „M Sportas“ direktorius Mindaugas Varnas.
 
Grįžti