Iron Tour Panevėžys – Klaipėda

Renginiai

Liepos 28 d. Panevėžyje startavo „Iron Tour Panevėžys – Klaipėda“

Liepos 28 d. Panevėžyje startavo „Iron Tour Panevėžys – Klaipėda“ dalyviai, pradėję ilgą kelionę jūros link ir finišavę uostamiestyje. Tai simbolinis ištvermės žygis, sujungęs du miestus: plaukiant 3 km Panevėžio mariose, važiuojant dviračiu iš Panevėžio į Palangą 260 km ir bėgant 23 km iš Palangos į Klaipėdą. 

Ištvermės žygyje dalyvavo ilgų nuotolių triatlonininkai Armandas Rokas, Alina Ranceva, Laurynas Urbšys ir būrys savanorių Panevėžyje bei Klaipėdoje, kurių būryje buvo ir vienas garsiausių Lietuvos dviratininkų - Tomas Vaitkus. Išlydėti žygio dalyvių atvyko Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, kuris žygio dalyviams įteikė miesto vėliavą ir dovaną Klaipėdos merui - žymaus Panevėžio stiklo menininko Remigijaus Kriuko kurtą trilapį žiedą, simbolizuojantį tris sporto šakas.

„Didžiuojuosi jūsų ryžtu ir gražia iniciatyva įprasminti bendradarbiavimo tiltą tarp Aukštaitijos ir pajūrio, tarp triatlono sostinės Panevėžio ir metų kultūros sostinės Klaipėdos. Jūs – geriausi mūsų ambasadoriai Jūros šventėje. Linkiu Jums puikaus oro, kuo mažiau priešpriešinio vėjo, išvengti traumų, sėkmingai pasiekti finišą ir pasveikinti klaipėdiečius su Jūros švente“, – žygio dalyvius sveikino Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas. 

Po daugiau nei 12 valandų sportininkams pasiekus finišą Klaipėdos vasaros estradoje, jų pasitikti atvyko miesto meras Vytautas Grubliauskas, kuris pasveikino ištvermės žygio dalyvius, įteikė simbolines dovanas ir pajuokavo, kad net ir jūros šventė buvo surengta specialiai šiai progai.

Šia akcija siekiame paskatinti glaudesnį abiejų miestų bendradarbiavimą, atkreipti dėmesį į šiuose miestuose gyvenančius žmones, savo darbais, prasminga profesine veikla garsinančius tiek Klaipėdą ir Panevėžį bei populiarinti triatlono sporto šaką Klaipėdoje.

Grįžti