LMKL „Visų žvaigždžių“ diena

Renginiai

Kovo 5 d. Jonavoje vyko Lietuvos moterų krepšinio lygos „Visų žvaigždžių“ diena

Kovo 5 d. Jonavoje vyko Lietuvos moterų krepšinio lygos „Visų žvaigždžių“ diena, kurios metu žiūrovus džiugino ir pramogos, ir puikios varžybos: moterų taurės finalas tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Kibirkšties“, intriguojantis tritaškių konkursas bei „3×3“ varžybos su visu būriu žvaigždžių.

Moterų taurės finale, po sunkios ir nenuspėjamos kovos, pergalę šventė Marijampolės „Sūduva“, pranokusi Vilniaus „Kibirkšties“ ekipą 76:68 (18:25, 15:19, 26:20, 17:4). Nugalėtojoms atiteko 7000 eurų piniginis prizas, o už antrąją vietą „Kibirkštis“ buvo apdovanota 3000 eurų čekiu. Naudingiausia finalo žaidėja tapo „Sūduvos“ gynėja R.Milieškienė.

koman1

Intriguojančiame Lietuvos moterų krepšinio lygos tritaškių konkurse triumfavo Marijampolės „Sūduvos“ įžaidėja Greta Tamašauskaitė, kuri ir pirmame etape, ir pusfinalyje buvo prie lyderių. Finale ji parodė geriausią vakaro rezultatą - surinko 18 taškų, o jos priešininkė, baltarusė V.Ziuzkova, pelnė 14 taškų.

snaip1

„3×3“ varžybose dalyvavo šešios komandos, kurios buvo padalintos į dvi grupes po tris ekipas ir tarpusavyje aiškinosi, kuri yra stipriausia. Finale susitiko grupių nugalėtojai - abi pralaimėjimo nepatyrusios komandos: išskirtinai tik vyriška Jonavos ekipa ir T.Pačėso bei Lietuvos rinktinės įžaidėjo G.Gutkauskaitės vedama „Hoptrans-Sirenų“ trijulė. Visą mačą pirmavę jonaviškiai laimėjo varžybas 7:5.

3x3nugal

Grįžti