"UNIVERSAL DVIGUBAS MAX 2016" varžybų rezultatai

Renginiai

Liepos 9 d., Panevėžyje, vyko vienintelės šių metų "UNIVERSAL DVIGUBAS MAX 2016" varžybos

Liepos 9 d., Panevėžyje, vyko vienintelės šių metų "UNIVERSAL DVIGUBAS MAX 2016" varžybos, kurių metu dalyviai varžėsi, kas paspaus didesnį svorį vieną kartą ir prisitrauks su didesniu svoriu vieną kartą. Kiekvienas dalyvis turėjo po tris bandymus spaudimo ir prisitraukimo rungtyse. Galutinį rezultatą sudarė maksimalių, spaudimo ir prisitraukimo metu, įveiktų kilogramų suma. Kadangi šiais metais buvo tik vienos varžybos, tad jose buvo ir daugiau svorio kategorijų.

Merginų kategorijoje, tiek prisitraukimų, tiek spaudimo rungtyje prizininkės išsirikiavo vienodai. Nugalėtoja tapo Živilė Čepukė (64 kg), kuri paspaudė 62,5 kg, prisitraukė su 15 kg ir taip sumoje surinko 77,5 kg. Antra buvo Juliana Romoslavskaja (64,3 kg), paspaudusi 57,5 kg bei prisitraukusi su 12,5 kg ir sumoje surinkusi 70 kg. Trečia vieta atiteko lengviausiai šios kategorijos dalyvei Vilmai Chlomkienei (48,4 kg), kuri paspaudė 47,5 kg ir prisitraukė su 6,25 kg bei taip surinko 53,75 kg.

merginos

Vyrų kategorijoje iki 70 kg spaudimo rungtyje pirmas buvo Albertas Motiečius, paspaudęs 145 kg. Antrą vietą užėmė Paulius Sapragonas su 125 kg, o trečią - Edgaras Abraškevičius su 110 kg. Prisitraukimų rungtyje į pirmą vietą išsiveržė Paulius Sapragonas, prisitraukęs su 70 kg svoriu. Antras čia buvo Edgaras Abraškevičius su 55 kg, o trečias - Albertas Motiečius su 50 kg. Galutinėje įskaitoje gavosi taip, kad ir Paulius Sapragonas (64,3 kg), ir Albertas Motiečius (69,3 kg) surinko po 195 kg sumą. Kadangi Paulius buvo lengvesnis, tai jam atiteko pirma vieta, o Albertui antra. Trečias liko Edgaras Abraškevičius (96,7 kg) su 165 kg.

iki70

Svorio kategorijoje iki 80 kg, spaudimo rungtyje pirmas buvo Mantas Jacinkevičius su 145 kg. Antras - Vitalijus Chlomko su 137,5 kg, o trečias Martynas Vizbaras su 100 kg. Prisitraukimų rungtis ir vėl sukeitė prizininkus vietomis, nes čia pirmas buvo Vitalijus Chlomko (79,9 kg), kuris prisitraukė su 75 kg ir bendroje įskaitoje iškovojo pirmą vietą, surinkęs 212,5 kg. Antrą rezultatą prisitraukimuose parodė Mantas Jacinkevičius (79,9 kg), prisitraukęs su 60 kg ir taip bendroje įskaitoje užėmęs antrą vietą su 205 kg suma. Trečias liko Martynas Vizbaras (78,4 kg), kuris prisitraukė u 55 kg ir viso surinko 155 kg įveiktų kilogramų sumą.

iki80

Svorio kategorijoje iki 90 kg spaudimo rungtyje dominavo Giedrius Valušis, paspaudęs 160 kg. Antras čia buvo Karolis Beručka su 145 kg, o trečias - Mykolas Bieliauskas su 140 kg. Prisitraukimų rungtyje pirmavo Mykolas Bieliauskas, prisitrakęs su 70 kg, tačiau to jam nepakako, kad bendroje įskaitoje aplenktų Giedrių Valušį, kuris prisitraukė su 65 kg. Tad galutinėje įskaitoje nugalėtoju tapo Giedrius Valušis (89,4 kg) su 225 kg suma, o Mykolas Bieliauskas (83,9 kg) užėmė antrą vietą su 210 kg suma. Trečias liko Karolis Beručka (85,8 kg), prisitraukęs su 50 kg ir surinkęs 195 kg sumą.

iki90

Svorio kategorijoje iki 100 kg spaudimo rungtyje nugalėjo Žanas Amosovas su 195 kg. Antrą rezultatą čia parodė Andrius Lengvenis, paspaudęs 187,5 kg, o trečiu tapo Džiugas Jucius su 172,5 kg, kuris prisitraukimų rungtyje prisitraukė su 75 kg ir buvo pirmas. Antras prisitraukimuose buvo Žanas Amosovas su 67,5 kg, o trečias - Ainis Budavičius su 60 kg. Taigi, galutinėje įskaitoje, pirmą vietą iškovojo Žanas Amosovas (99,6 kg), surinkęs 262,5 kg sumą. Antrą vietą užėmė Džiugas Jucius (93,8 kg) su 247,5 kg suma, o trečią - Andrius Lengvenis su 242,5 kg suma.

iki100

Labai nustebino sunkiausia svorio kategorija virš 100 kg, nes joje buvo daugiausia dalyvių. Spaudimo rungtyje, kaip jau tapo įprasta, nenugalimas buvo Rolandas Pocius, paspaudęs 210 kg. Antru tapo Vaidas Zdanavičius su 197,5 kg, o trečiu - Ernestas Bartkus su 195 kg. Tuo tarpu prisitraukimų rungtyje Ernestas įveikė didžiausią svorį, prisitraukęs su 62,5 kg. O toliau net trys dalyviai: Rolandas Pocius, Vaidas Zdanavičius ir Arvydas Kleinovas prisitraukė su vienodu 60 kg svoriu. Taigi, bendroje įskaitoje, užtikrintai pirmą vietą iškovojo Rolandas Pocius (121,5 kg), surinkęs 270 kg sumą. Antrą ir trečia vietas užėmę dalyviai surinko vienodą 257,5 kg sumą. Kadangi Vaidas Zdanavičius (103,9 kg) buvo lengvesnis, tai jam atiteko antra vieta, o Ernestas Bartkus (112,9 kg) užėmė trečią vietą.