Ruoškis bėgti su 4ACTIVE

Renginiai

Balandžio 2 d. sužinok visus atsakymus į klausimus apie bėgimą., Vilnius

Ką turėčiau valgyti prieš varžybas? Kiek kilometrų turėčiau nubėgti prieš didįjį startą? Kokius rūbus dėvėti? Kokia avalynė tinkama man? Kas, jeigu patirsiu traumą? Kaip nepasiduoti?

Tai klausimai, kurie dažniausiai neduoda ramybės tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems bėgikams. Šiemet atsakymus į šiuos bei visus kitus iškilusius klausimus galėsite išgirsti išskirtinai bėgikams VšĮ “Tarptautinis maratonas” organizuojamame renginyje – RUOŠKIS BĖGTI SU 4ACTIVE JUDESIO ANALIZĖS LABORATORIJA, kuris įvyks Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose balandžio 2 dieną nuo 10 val.

Per vieną dieną sužinosite viską apie bėgiko mitybą, treniruotes bei motyvaciją, galėsite atlikti pėdos analizę, sporto mugėje išsirinkti sau tinkamus bėgimo batelius, aprangą, kitą bėgimo inventorių, maisto papildus ir kitus reikiamus Jūsų treniruočių bei varžybų palydovus.

Renginio metu susipažinsite su bėgikais, kuriuos beveik kasdien sutinkate liejančius prakaitą sporto salėse ar miesto parkuose, su tik ką pradėjusiais bei būsimais sportininkais. Įsiliekite į augančią Lietuvos bėgikų bendruomenę ir Jūs!

Daugiau informacijios: http://ruoskisbegti.lt

Grįžti