„Universal Dvigubas Max“ varžybų Klaipėdoje rezultatai

Renginiai

Liepos 18 d., Klaipėdoje, vyko „Universal dvigubas max“ varžybos.

Liepos 18 d., Klaipėdoje, vyko „Universal dvigubas max“ varžybos, kuriose dalyviai varžėsi, kas paspaus didesnį svorį vieną kartą ir prisitrauks su didesniu svoriu vieną kartą.

Svorio kategorijoje iki 80 kg, spaudimo rungtyje, pirmas buvo Arvydas Damunskis, įveikęs 155 kg. Antras buvo Edvinas Navickas su 150 kg, o trečias - Ričardas Kraučunas su 145 kg. Prisitraukimų rungtyje dominavo Paulius Sapragonas, prisitraukęs su 70 kg. Antras buvo Arvydas Damunskis su 57,5 kg, o trečias - Edvinas Navickas su 55 kg. Galutinėje įskaitoje, susumavus rezultatus, pirma vieta atiteko Arvydas Damunskis (78,9 kg)  surinkusiam 212,5 kg sumą. Antru tapo Edvinas Navickas (79,6 kg) su 205 kg, o trečią vietą užėmė lengviausias varžybų dalyvis Paulius Sapragonas (65,6 kg) su 197,5 kg suma.

K-iki80

Svorio kategorijoje iki 90 kg spaudimo rungtyje, pirmas buvo Kęstutis Milkintis įveikęs 185 kg. Antru tapo nedaug nuo lyderio atsilikęs Arvydas Mišeikis su 180 kg. Trečia vieta atiteko Karoliui Beručkai, paspaudusiam 150 kg. Prisitraukimų rungtyje pirmas buvo Arvydas Mišeikis, kuris prisitraukė su 77,5 kg. Antru tapo Karolis Beručka su 70 kg, o trečias liko Kęstutis Milkintis su 65 kg. Galutinėje įskaitoje nugalėjo Arvydas Mišeikis (87,9 kg), surinkęs 257,5 kg sumą. Antrą vietą užėmė Kęstutis Milkintis (84,2 kg) su 250 kg suma, o trečias liko Karolis Beručka (86,7 kg) su 220 kg.

K-iki90

Svorio kategorijoje iki 100 kg buvo tik du dalyviai. Čia abiejose rungtyse pirmas buvo Gintaras Taujanis (98 kg), kuris paspaudė 160 kg, prisitraukė su 42,5 kg ir viso surinkęs 202,5 kg tapo nugalėtoju. Antras liko Šarūnas Paukštys (92,8 kg), paspaudęs 125 kg, prisitraukęs su 40 kg ir taip viso surinkęs 165 kg sumą.

K-iki100

Sunkiausioje svorio kategorijoje virš 100 kg aiškus lyderis ir vėl buvo Rolandas Pocius, paspaudęs 212,5 kg. Antras buvo Lukas Jotautas su 167,5 kg, o trečias - Žilvinas Kymantas su 160 kg. Prisitraukimų rungtyje taip pat lyderis buvo Rolandas Pocius, prisitraukęs su 67,5 kg. Antra vieta atiteko Žilvinui Kymantui su 55 kg, o trečia - Tadui Gečui, prisitraukusiam su 47,5 kg. Deja Tadas spaudimo rungtyje neįveikė pirmo užsiduoto svorio (200 kg) ir liko su 0 kg spaudimo rungtyje, kas sutrukdė jam užlipti ant prizininkų pakylos. Susumavus rezultatus čia užtikrintai nugalėjo Rolandas Pocius (119,2 kg) su 280 kg suma. Antru tapo Žilvinas Kymantas (111,9 kg) su 215 kg, o trečias buvo Lukas Jotautas (110,7 kg) su 212,5 kg.

K-v100

Iki susitikimo sekančiose, jau paskutinėse šių metų Universal Dvigubas Max varžybose, kurios vyks Rugpjūčio 22 d. Vilniuje.

Nuotraukas iš šių varžybų galite pažiūrėti nuotraukų galerijoje: „Universal Dvigubas Max“ varžybos Klaipėdoje 2015