Žvaigždžių dienos "Maistas Sportui" karavanas

Renginiai

Vasario 24 dieną vyko KLKML-OLYBET 8-ojo sezono Žvaigždžių dienos renginys, Klaipėda

Vasario 24 dieną vyko KLKML-OLYBET 8-ojo sezono Žvaigždžių dienos renginys, kuriame skirtingose rungtyse dalyvo visi čempionate dalyvaujančių komandų nariai.

Pasibaigus Sportpoint snaiperio konkurso atrankai, lygos nariai, žiūrovai, teisėjai, aptarnaujantis personalas buvo kviečiamas susirungti "Maistas Sportui" konkurse Karavanas. 

Šį turnyrą pradėjo didžiulis būrys dalyvių, kurių skaičius viršijo 30. Per pirmąsias 10 turnyro minučių vienas po kito dalyvių krito ir aiškėjo tendencija - kad jaunimas gerokai pranašesnis už vyresniuosius dalyvius.

Tarp keturių stipriausių dalyvių liko Robertas Milius ("Brizas") , Arminas Bergaudas ("Neringa"), Gediminas Leščiauskas ("Klaipėdos valstybinė kolegija"), Justas Maceikis ("Novatransa-Dsmile-R&E"). 

Po kelių metimų Gediminas iš kovos patraukė Robertą, o dar po kelių intensyvių ratų Justo Maceikio taiklus tritaškis iš žaidimo išmėtė Arminą.

Finale susitiko du, ko gero, vieni jauniausių visos KLKML bendruomenės narių. Pirmasis savo metimą atlikęs Gediminas prametė, o gausiai sirgalių palaikomas Justas dar syki pataikė iš toli ir iškovojo "Maistas Sportui" karavano konkurso nugalėtojo titulą.

 

Žaidimo taisyklės: "Žaidžiama į du krepšius. Žaidėjai išsidėsto voromis prie kiekvieno krepšio tritaškio linijos. Kiekvienos voros pirmieji du žaidėjai turi po kamuolį. Po duoto ženklo, pirmieji voroje stovintys žaidėjai meta nuo tritaškio linijos, jei metimas buvo netikslus – kartoja nuo baudos linijos, jei ir šis netikslus – meta iš po krepšio ir meta tol, kol įmeta į krepšį. Jei žaidėjui nepavyksta įmesti kamuolį į krepšį, o už jo stovintis įmeta pirmesnis, tai jis iškrenta iš žaidimo. Žaidėjas, įmetęs kamuolį į krepšį, perduoda jį voroje stovinčiam žaidėjui ir bėga į kitą vorą prie kito krepšio. Į Finalą patenka 8 žaidėjai (-os). Čia metama į vieną krepšį. Likus 2 žaidėjams, kiekvienas jų turi po kamuolį. Abu jie vienu metu meta į krepšį nuo tritaškio linijos ir meta pagal aukščiau išvardintas taisykles tol, kol vienas iš jų įmeta į krepšį ir laimi."

Informacijos šaltinis: http://www.klaipedoslyga.lt/lygos/mero-taure-2/a-lygos-naujienos/klkml-olybet-zvaigzdziu-dienos-maistas-sportui-karavanas

Grįžti