Triatlonas

Triatlonas yra daug ištvermės ir universalumo reikalaujanti sporto šaka, kurioje ypatingą reikšmę užima tinkama mityba bei sugebėjimas tinkamai papildyti skysčių ir energijos atsargas.

Visi siūlomi papildai yra baziniai, tad tiek juos pačius galima keisti kitais, panašios sudėties, papildais, tiek prie jų galima prijungti dar daugybę kitų papildų, sudarant efektyvias jų grandines. Kadangi kiekvienas asmuo yra kitoks (skirtinga mityba, treniruotės, genai, poilsis, atsistatymas ir t.t.), tad dėl individualių kompleksų kreipkitės į Maistas Sportui konsultantus.

Papildai sporto šakai

Baziniai papildai

PRIEŠ

Prieš varžybas jūsų pagrindinis tikslas yra pradėti veiklą maksimaliai papildžius skysčių ir energijos atsargas.

Energija. Rekomenduotina pavalgyti 2-3 valandas iki starto. Jūsų valgį turėtų sudaryti iš angliavandenių sudaryti produktai, geriausia košės, ryžiai ar makaronai. Tokiu būdu organizmui suteiksite energijos ir neapsunkinsite virškinimo. Jei iki starto dar jaučiatės alkani, galite suvalgyti bananą arba Power Bike Bar batonėlį.

Skysčiai. 2 valandas iki varžybų pradėkite pildyti skysčių atsargas. Rekomenduotinas gėrimas ISOdrinx, kuriame yra visi reikiami mineralai, vitaminai ir angliavandeniai, reikalingi fizinio krūvio metu. Paskutinę dozę gerti 30 minučių iki varžybų pradžios.

Anticramp - specialus mineralų ir vitaminų mišinys, skirtas raumenų traukulių prevencijai. Vartoti 2 kapsules 30 – 40 min. prieš fizinį krūvį.

PER

Varžybų metu jūsų pagrindinis tikslas yra maksimalus rezultatas be pašalinio poveikio. Didžiausias mūsų priešas varžybų metu yra dehidratacija, kai netenkame daug skysčių. Todėl varžybų metu yra būtina papildyti organizmo atsargas skysčiais. Čia taip pat puikiai tiks ISOdrinx gėrimas, savo sudėtyje turintis mineralų ir angliavandenių. Gerkite kas 15 – 20 minučių.

Nesvarbu kokio nuotolio triatlone dalyvaujate, turite atminti, kad dviračių rungtis yra vienintelė, kurios metu galite normaliai maitintis.

Rekomenduotini produktai dviračių rungtyje:

  • Power Bike Bar - šis batonėlis yra puikus energijos šaltinis, praturtintas BCAA amino rūgštymis, vitaminais ir mineralais.
  • EnduroSnack - ištvermės sporto šakų atstovams skirti angliavandeniai, želė formoje, kurie palaipsniui tiekia organizmui energiją.
  • CarboSnack - greitieji angliavandeniai želė formoje, rekomenduotini kriziniu laikotarpiu.
  • MagnesLife - skysta magnio forma, patogiame indelyje, labai efektyvi priemonė, mažinanti raumenų traukulius.

Jei dalyvaujate Olimpiniame ar sprinto triatlone ir norite baigiantis dviračių rungčiai papildomos stimuliacijos prieš bėgimo rungtį, galite išbandyti Turbo Snack.

Bėgimo rungtyje puikiai tiks EnduroSnack ir CarboSnack.

PO

Po varžybų mūsų tikslas yra atstatyti pažeistus raumenis ir greičiau atgauti jėgas. Šiuo atveju nepakeičiamas produktas būtų Regener. Šiame gėrime yra ne tik tai mineralų, vitaminų ir angliavandenių kompleksas, atstatantis prarastą energiją, bet ir amino rūgštys, pagreitinančios raumenų atsistatymą.

PAPILDOMI

BCAA amino rūgštys – esminės amino rūgštys, kurių žmogaus organizmas nepasigamina pats. Šios amino rūgštys saugo raumenis nuo irimo ir pagreitina raumenų atsigavimą po fizinio krūvio. Rekomenduojame naudoti produktą Enduro BCAA, kurį siūlome vartoti prieš varžybas kartu su ISOdrinx.

Multi Pro - tai profesionalaus lygio multivitaminų ir mineralų formulė, skirta sunkiai sportuojantiems atletams.

Ištvermės sporto šakoms rekomenduojama papildomai vartoti Inosine papildus.