Ištvermei

Ištvermei priskiriami papildai yra labai panašūs, o dalis jų net ir tie patys, kaip ir energijai. Kadangi pagrindinis ir greičiausias (lengviausiai panaudojamas) energijos šaltinis yra angliavandeniai, tai būtent jų mums ir reikia, kad kažkokią fizinę veiklą galėtume atlikti ilgai. Be angliavandenių, šioje kategorijoje taip pat yra ir skysčius bei esminius mineralus atstatančių gėrimų (izotoniniai ir hipotoniniai) ir tam tikrų atskirų medžiagų, įtakojančių ištvermės rezultatus.

Ne kartą jau buvo minėta, kad pagrindą turi sudaryti mityba, tad jei jums treniruotėse ar varžybose reikalinga ištvermė, tai angliavandenių įkrovą rekomenduojam daryti jau iš anksto. Tai liečia tiek mitybą (padidinami angliavandeniais turtingo maisto kiekiai: ryžiai, grikiai, įvairios kitos košės, vaisiai ir t.t.) tiek papildus. Angliavandenių papildus galima vartoti ne tik kelias valandas prieš varžybas, bet net kelias dienas iki jų, kad pilnai atstatyti angliavandenių (glikogeno) atsargas organizme. Prieš pačią fizinę veiklą ar jos metu jau rekomenduojami greiti angliavandenių šaltiniai.

Žemiau pateiksime populiariausius ištvermės optimizavimui skirtus papildus, o visų jų sąrašą rasite čia: VISI KATEGORIJAI "IŠTVERMEI" PRIKLAUSANTYS PRODUKTAI.