Tinklinis

Tinklinis yra viena iš populiariausių vasaros žaidybinių sporto šakų. Ši sporto šaka yra patraukli ne tik dėl to, jog nereikalauja didelių investicijų, bet dar ir dėl to, jog dėl santykinai mažos apkrovos širdies ir kraujagyslių sistemai, ja gali užsiiminėti ir vyresnio amžiaus žmonės. Tinklinis taip pat yra viena iš nedaugelio komandinių sporto šakų, kurioje žaidėjai varžybų metu neturi sąlyčio su kitais varžovais.

Atsižvelgdami į šiai sporto šakai būdingus bruožus, pabandėme suskirstyti produktus, kurie galėtų jums praversti užsiiminėjant tinklinio sporto šaka. Visi siūlomi papildai yra baziniai, tad tiek juos pačius galima keisti kitais, panašios sudėties, papildais, tiek prie jų galima prijungti dar daugybę kitų papildų, sudarant efektyvias jų grandines. Kadangi kiekvienas asmuo yra kitoks (skirtinga mityba, treniruotės, genai, poilsis, atsistatymas ir t.t.), tad dėl individualių kompleksų kreipkitės į Maistas Sportui konsultantus.

Papildai sporto šakai

Baziniai papildai

PRIEŠ

Jei prieš treniruotę ar varžybas norite papildomos energijos, galite išbandyti palaipsniui pasisavinamus angliavandenius žele formoje - EnduroSnack.

PER

Varžybų ar treniruočių metu rekomenduojama vartoti greitai pasisavinamus angliavandenius, kurie suteiks energijos, čia praverstų Carbosnack. Nemažiau svarbu yra papildyti skysčių atsargas, ypatingai jei žaidžiate paplūdimio tinklinį karštame ore ir prakaituodami netenkate daug mineralų. Jei tinklinį žaidžiate pramogaudami ar mėgėjiškai, jums puikiai tiks UniSport gėrimai, praturtinti efektyviomis amino rūgštimis ir mineralais. Jei tinkliniu užsiiminėjate profesionaliai, rekomenduojame vartoti Isodrinx gėrimą. Visus išvardintus sportinius gėrimus galite vartoti ir prieš fizinį krūvį, jei norite papildyti organizmo atsargas skysčiais.

PO

Po varžybų, atsistatymo periode, yra rekomenduotinas Regener.

PAPILDOMI

Gerai savijautai ir vitaminų bei mineralų palaikymui rekomenduojame Daily Caps. Tai aukščiausios kokybės natūralių multivitaminų ir mineralų kompleksas. Visi Daily Caps komponentai gaunami natūraliu ir biologiniu būdu.

Žaidžiant tinklinį didelės apkrovos tenka sąnariams. Šiuo atveju nepamainomas produktas galėtų būti Flexit Drink.

Tinklinyje ypatingai didelę reikšmę turi kojų raumenų jėga, šuolio stiprumas ir sprogstamoji rankų galia. Todėl pravartu būtų papildomai vartoti kreatiną, kurio dėka pagerėja greičio rodikliai ir didėja jėga pvz.: Creatine Monohydrate Premium.

BCAA amino rūgštys – esminės amino rūgštys, kurių žmogaus organizmas nepasigamina pats. Šios amino rūgštys saugo raumenis nuo irimo, pagreitina raumenų atsistatymą po fizinio krūvio bei padidina jų jėgą. Rekomenduojame naudoti BCAA 2000, kurį siūlome vartoti prieš varžybas kartu su Isodrinx.