Vandensvydis

Vandensvydžio sporto šaka nėra labai populiari Lietuvoje, tačiau tai nei kiek nemenkina šios sporto šakos. Priešingai, šios sporto šakos atstovai yra verti didelės pagarbos, nes pasirinko ne pačią lengviausią žaidybinę sporto šaką, kuri reikalauja turėti daug ir universalių savybių: greičio, ištvermės, tikslumo, reakcijos, gero aikštės matymo. Svarbiausia – visai tai reikia atlikti būnant vandenyje!

Pabandysime pateikti pagrindinių maisto papildų sąrašą, kurie turėtų praversti užsiiminėjant šia įdomia, tačiau nelengva sporto šaka. Visi siūlomi papildai yra baziniai, tad tiek juos pačius galima keisti kitais, panašios sudėties, papildais, tiek prie jų galima prijungti dar daugybę kitų papildų, sudarant efektyvias jų grandines. Kadangi kiekvienas asmuo yra kitoks (skirtinga mityba, treniruotės, genai, poilsis, atsistatymas ir t.t.), tad dėl individualių kompleksų kreipkitės į Maistas Sportui konsultantus.

Papildai sporto šakai

Baziniai papildai

PRIEŠ

Siekiant išvengti raumenų spazmų yra patartina prieš varžybas vartoti Anticramp. Tai yra specialus mineralų ir vitaminų mišinys, skirtas raumenų traukulių prevencijai bei padeda iš raumenų pašalinti pieno rūgštį.

Jei jaučiatės pavargę prieš varžybas ar treniruotę, siūlome išbandyti specialius angliavandenius želė formoje, kurie veikia ilgesnį laiko tarpą – EnduroSnack.

PER

Būdami vandenyje turite nepamiršti, kad taip pat prakaituojate. Laiku nepapildžius skysčių atsargų, mažėja mūsų ištvermės rodikliai bei netenkame mineralų, o tai gali būti viena iš priežasčių dėl ko vandensvydininkams varžybų metu pradeda traukti kojas. Siūlomas gėrimas – UniSport, kuris yra praturtintas efektyviomis amino rūgštimis ir mineralais. Šį gėrimą galite gerti ne tik varžybų metu, bet ir prieš fizinį krūvį ar po jo.

Raumenų mėšlungių prevencijai naudokite MagnesLife – tai greitai pasisavinama skysta magnio forma.

PO

Po varžybų mūsų tikslas yra atstatyti pažeistus raumenis ir greičiau atgauti jėgas. Tai ypatingai svarbu, jei žaidžiate turnyre ir po vienų varžybų greitai laukia kitos. Šiuo atveju nepakeičiamas produktas būtų Regener. Šiame gėrime yra ne tik mineralų, vitaminų ir angliavandenių kompleksas, atstatantis prarastą energiją, bet ir amino rūgštys, pagreitinančios raumenų atsigavimą.

PAPILDOMI

BCAA amino rūgštys yra laikomomis vienomis iš naudingiausių ir veiksmingiausių maisto papildų sportininkams, siekiantiems sustiprinti raumenų apsaugą ir atsistatymą. Patartina vartoti kartu su angliavandenių turinčiu gėrimu (pvz.: UNISPORT) prieš ir po treniruotės. Rekomenduotinas produktas BCAA 2000.

Kaip ir kiekvienoje sporto šakoje, taip ir vandensvydyje, norint palaikyti bendrą gerą savijautą yra rekomenduotina vartoti vitaminus. Daily Caps vitaminai yra aukščiausios kokybės natūralių multivitaminų ir mineralų kompleksas. Visi Daily Caps komponentai gaunami natūraliu ir biologiniu būdu.