Raumenų masei

Raumeninės masės auginime esminį vaidmenį atlieka baltymai, nes jie padeda auginti bei išsaugoti raumenų masę. Tačiau bendras per dieną surenkamas kalorijų kiekis taip pat yra ne mažiau svarbus, nes jei tų kalorijų bus mažai (bus deficitas), tai kūnas negalės augti ir visas statybines medžiagas sunaudos ne raumenų statybai, bet įvairioms kitoms organizmo funkcijoms. Visi suprantame, kad be geros mitybos, optimalaus rezultato pasiekti neįmanoma, tačiau raumeninės masės auginimui skirti papildai palengvins reikiamų medžiagų surinkimo užduotį, padės kompensuoti mitybos spragas ir leis lengviau bei greičiau siekti užsibrėžto tikslo.

Raumeninės masės auginimui skirti papildai savo sudėtyje turi daug įvairios rūšies baltymų, o kai kurie ir papildomą kiekį angliavandenių. Priklausomai nuo to, ko jūsų mityboje labiau trūksta (ar tik baltymo, ar apskritai kalorijų, kai nesuvalgoma pakankamai maisto) ir kokie jūsų tikslai, galite pasirinkti, ar vartoti tik baltyminius papildus, ar vartoti jų mišinius su papildomomis medžiagomis, kaip angliavandeniai, kreatinas ir t.t.

Žemiau pateiksime populiariausius raumeninės masės auginimui skirtus papildus, o visų jų sąrašą rasite čia: VISI "RAUMENŲ MASĖS" KATEGORIJAI PRIKLAUSANTYS PRODUKTAI.