Rankinis

Rankinis, kaip ir dauguma sporto šakų, turi specifinių bruožų. Visų pirma, tai yra kontaktinis sportas, kurio metu atliekama daug pakartotinų ir staigių įsibėgėjimų, stabdymų, šuolių bei metimų.

Rankinis taip pat yra daug ištvermės reikalaujanti sporto šaka, kur vienų varžybų metu rankinio žaidėjas nubėga nuo 4400 iki 6500 m bei per valandą sudegina apie 700 kalorijų. Atsižvelgdami į šios sporto šakos specifiškumą pateiksime maisto papildų sąrašą, kurie galėtų prisidėti prie jūsų kokybiško laisvalaikio praleidimo ar rezultatų siekimo.

Visi siūlomi papildai yra baziniai, tad tiek juos pačius galima keisti kitais, panašios sudėties, papildais, tiek prie jų galima prijungti dar daugybę kitų papildų, sudarant efektyvias jų grandines. Kadangi kiekvienas asmuo yra kitoks (skirtinga mityba, treniruotės, genai, poilsis, atsistatymas ir t.t.), tad dėl individualių kompleksų kreipkitės į Maistas Sportui konsultantus.

Papildai sporto šakai

Baziniai papildai

PRIEŠ

Siekiant išvengti raumenų spazmų yra patartina prieš varžybas vartoti ANTICRAMP. Tai yra specialus mineralų ir vitaminų mišinys, skirtas raumenų traukulių prevencijai bei padeda iš raumenų pašalinti pieno rūgštį.

Jei jaučiatės pavargę prieš varžybas ar treniruotę, siūlome išbandyti specialius angliavandenius želė formoje, kurie veikia ilgesnį laiko tarpą – ENDUROSNACK.

PER

Siekiant greitai papildyti energijos išteklius, pertraukų metu patartina vartoti greitai pasisavinamus angliavandenius želė formoje – CARBOSNACK.

Kaip ir daugelyje sporto šakų, taip ir žaisdami rankinį, pararandame daug skysčių, todėl siūlome išbandyti ISODRINX. Tai yra paruošiamas gėrimas, kurio sudėtyje esantis mineralų kompleksas, sumaišytas su paprastu cukrumi (gliukozė, sacharozė) ir sacharidų kompleksu (maltodekstrinu) garantuoja greitą ir tolygų energijos tiekimą.

PO

Po varžybų yra ne tik svarbu atstatyti energijos atsargas, bet ir pažeistus audinius, todėl atsistatymo periode, yra rekomenduotinas REGENER.

Kitas puikus sprendimas, atsistatymo periode būtų Enduro Gainer – reikiamą angliavandenių ir baltymų santykį turintis produktas, norintiems atkurti raumenų masę po traumų ar fizinio išsekimo. Rekomenduotina vartoti po treniruotės ar varžybų.

PAPILDOMI

Gerai savijautai ir darbingumui palaikyti reikalingas tinkamas vitamų kiekis organizme. Daily Caps vitaminai yra aukščiausios kokybės natūralių multivitaminų ir mineralų kompleksas. Visi Daily Caps komponentai gaunami natūraliu ir biologiniu būdu.

Rankinio sporto šakoje, dėl didelių perkrovų raumenims, raiščiams ir sąnariams reikėtų vartoti prevencines priemones, apsaugančias jungiamuosius audinius (sąnarius, kremzles, sausgysles, raiščius). Rekomenduotinas produktas FLEXIT DRINK.