Koks Kolagenas Geriausias? Kaip išsirinkti kolageną?

Papildai

Kaip išsirinkti jums tinkamiausią kolageną?

Kolagenas yra labai svarbus baltymas, kuris plačiai naudojamas ne tik sveikatos, bet ir grožio pasaulyje. Jis yra esminis ląstelių atsinaujinimo komponentas ir sudaro didžiąją dalį odos, sąnarių kremzlių, kaulų ir yra siejamas su odos, plaukų, nagų, jungiamųjų audinių, sąnarių būklės gerinimu. Organizmas pats gamina kolageną, tačiau su metais jo gamyba lėtėja ir oda tampa mažiau stangri, atsiranda raukšlės, prastėja plaukų ir nagų būklė, tad papildomas kolageno vartojimas yra labai rekomenduojamas. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad geriausiam poveikiui pasiekti reikia suvartoti apie 10 g kolageno kiekvieną dieną.

Hidrolizuotas kolagenas – tai itin mažos molekulinės masės baltymas, sudarytas iš trijų į spiralę susivijusių amino rūgščių – glicino, prolino ir hidroksiprolino. Kad organizmas galėtų lengvai įsisavinti kolageną, kolageno molekulės turi būti susmulkintos iki labai mažų dalelių. Būtent tai ir atliekama hidrolizuojant kolageną.

Kaip išsirinkti kolageną?

Kolagenas būna milteliai arba skystas. Abiejų poveikis vienodas, abiejuose kolagenas yra hidrolizuotas.
Milteliai gali būti gryni (kolagenas be priedų) arba su priedais (su skoniu, su vitaminais, su mineralais, su hialurono rūgštimi).
Skystas kolagenas dažniausiai būna su skoniais ir su priedais (su vitaminais, su mineralais, su hialurono rūgštimi).
Skystą kolageną atskiestą vandeniu (ar kitu skysčiu) galima gerti iš karto. Kolageno miltelius reikia ištirpinti vandenyje (ar pasirinktame gėrime).
Priedai į produktą dedami, kad padidinti kolageno įsisavinimą ir sustiprinti jo poveikį.

Renkantis kolageną reikėtų nuspręsti:

  • Kokioje formoje jums patogiau jį vartoti - milteliais ar skystą.
  • Jei milteliai, tada ar gryni (be jokių priemaišų), ar su skoniu. Grynus vartokite su kokteiliais, sultymis ar kitais gėrimais. Kolageną su skoniu rinkitės, jei planuojate jį gerti vieną.
  • Jei nevartojate papildomų vitaminų ir mineralų, tada naudinga vartoti kolageną su vitaminais.

Siūlome platų kolageno pasirinkimą, kad kiekvienas rastų sau tinkamą produktą:

UNIVERSAL COLLAGEN (300 g) - milteliai, be priedų, natūralaus kolageno skonio (be papildomo skonio). Pagaminta JAV.
ICONFIT COLLAGEN (300 g) - milteliai, be priedų, natūralaus kolageno skonio (be papildomo skonio). Pagaminta Estijoje.
ICONFIT COLLAGEN+VITAMIN C (300 g) - milteliai, su vitaminu C, (natūralaus kolageno skonio). Pagaminta Estijoje.
BIOTECH COLLAGEN (300 g) - milteliai, su vitaminais C ir E, bei hialurono rūgštimi, Juodųjų aviečių skonio. Pagaminta Vengrijoje.
ICONFIT BEAUTY COLLAGEN (300 g) - milteliai, su vitaminais C ir E, hialurono rūgštimi, biotinu. Galimi skoniai: apelsinų, žaliųjų citrinų ar braškių ir mėtų. Pagaminta Estijoje.
NUTREND COLLAGEN LIQUID (500 ml) - skystis, su vitaminais C, B6, B12, variu ir biotinu. Apelsinų skonis. Pagaminta Čekijoje.
SCITEC COLLAGEN LIQUID (1000 ml) - skystis, su vitaminu B6. Miško uogų skonis. Pagaminta Europos Sąjungoje.

Kad rezultatas būtų ilgalaikis, rekomenduojama kolageną vartoti reguliariai bent 3 mėnesius.

Kolageno papildai yra puiki dovana šeimos nariams, artimiesiems ar draugams, nes visi nori gerai jaustis, būti sveiki ir gražiai atrodyti.

=> PIRKTI

Grįžti