BioTech Beef Protein

Jautienos baltymai

  • Raumenų masei

Pakuotė:

  • 3,82 EUR už 100 g

    19,12 EUR

    23,90 EUR

Skonis:

19,12 EUR

23,90 EUR

Beef Protein – tai lengvai virškinami hidrolizuoti jautienos baltymai. Jų sudėtyje yra visos svarbiausios aminorūgštys, įskaitant ir 9 esmines, kurių pats organizmas negali sintetinti, tad jas reikia gauti su maistu (histidinas, izoleucinas, leucinas, lizinas, metioninas, fenilalaninas, treoninas, triptofanas, valinas). Šis baltymas yra puiki alternatyva pieno baltymui, ypač tai rekomenduojama žmonėms, netoleruojantiems laktozės ar patiriantiems alergines reakcijas nuo pieno ir dėl to negalintiems vartoti įprastų baltymų. 

VARTOJIMAS: 1 porciją miltelių (30 g) maišyti su 250 ml vandens arba pienu. Produkto paruošimui patartina naudotis plaktuve. Treniruočių dienomis 1 porciją suvartoti iš karto po treniruotės (nepraėjus 45 minutėms), kitą – tarp valgių. Ne treniruočių dienomis 1 porciją suvartoti ryte, kitą – vakare. Vartoti du kartus per dieną. 
beef_foto
Maistingumo deklaracija: 100 g  30 g 60 g
Kalorijų 1669 kJ/394 kcal 501 kJ/118 kcal 1001 kJ/236 kcal
Riebalų 3,8 g 1,1 g 2,3 g
  kuriuose sočiųjų rieb. rūgšč. 1,9 g 0,57 g 1,1 g
Angliavandenių 3,9 g 1,2 g 2,3 g
  kuriuose cukrų 0,9 g 0,27 g 0,54 g
Baltymų 86 g 26 g 52 g
Druskos 0,9 g 0,27 g 0,54 g
 

SUDEDAMOSIOS DALYS: 

Braškių skonio: jautienos baltymų mišinys (82%) (hidrolizuotas jautienos baltymas, L-glutaminas, L-argininas), aromato ir skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, palmių riebalai (sudėtyje yra pieno),  maltodekstrinas, kvapiosios medžiagos, tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė, emulsiklis lecitinai (sojų), rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir monokalio tartratas,  saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai, druska, dažiklis alura raudonasis AC*.* Dažiklis alura raudonasis AC gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

Šokolado ir kokoso skonio: jautienos baltymų mišinys (82%) (hidrolizuotas jautienos baltymas, L-glutaminas, L-argininas), kakavos milteliai, aromato ir skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, palmių riebalai (sudėtyje yra pieno),  maltodekstrinas, kvapiosios medžiagos, emulsiklis lecitinai (sojų), tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė,  rūgštingumą reguliuojančios medžiaga monokalio tartratas, druska,vanilinas, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai. 

Vanilės ir cinamono skonio: jautienos baltymų mišinys (82%) (hidrolizuotas jautienos baltymas, L-glutaminas, L-argininas), aromato ir skonio stipriklis glicinas ir jo natrio druska, palmių riebalai (sudėtyje yra pieno),  maltodekstrinas, tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė, emulsiklis lecitinai (sojų), kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojančios medžiaga monokalio tartratas, vanilinas, druska, saldikliai: sukralozė ir steviolio glikozidai,  dažiklis tartrazinas*.* Dažiklis tartrazinas gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. 

Alergenai: pienas, soja. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas  pienas, kiaušiniai, soja, glitimas, vėžiagyviai, sieros dioksidas ir riešutai. Maisto produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą, 5-30°C temperatūroje, santykinė drėgmė mažesnė nei 70%. 

GRYNASIS KIEKIS: 500 g (16 porcijų).
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "G Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.