BioTech Magnesium + Chelate

Magnis kapsulių formoje (maisto papildas)

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 14,83 EUR už 100 kaps.

    8,90 EUR

8,90 EUR

Magnesium + Chelate - tai magnio papildas kapsulių formoje. Magnis padeda mažinti nuovargį, taip pat padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, normalią raumenų funkciją bei normalią kaulų ir dantų būklę.

VARTOJIMAS: po 1 kapsulę per dieną, užgeriant stikline vandens.

sima_viktoria 

Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje 
Magnio  250 mg (66% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė

SUDEDAMOSIOS DALYS: lipnumą reguliuojanti medžiaga monokalcio fosfatas, magnio oksidas (38.5%), želatina, glajinė medžiaga šelakas, dažiklis geležies oksidai ir hidroksidai, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: amonio hidroksidas ir kalio hidroksidas, magnio bisglicinatas (9.7%), lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas. 

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, soja,  glitimas, garstyčios, sieros dioksidas ir riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. 

GRYNASIS KIEKIS: 60 kapsul (61,5 g).
GAMINTOJAS: BioTech USA Kft., 1033 Budapest, Huszti 60, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.