IconFit Cognicon

Kognityvinėms funkcijoms ir protiniam darbingumui

  • Sveikatinimui

Pakuotė:

  • 0,26 EUR už 1 kaps.

    7,92 EUR

    9,90 EUR

7,92 EUR

9,90 EUR

Cognicon - tai kompleksinis produktas, skirtas kognityvinėms funkcijoms ir protiniam darbingumui palaikyti. Produktas skirtas atminčiai išsaugoti senstant arba esant padidėjusiai protinei įtampai ir darbo krūviui, padeda išlaikyti aiškų mąstymą, atmintį ir susikaupimą. Produkto sudėtyje yra kruopščiai atrinktų ingredientų, tokių kaip augalų ekstraktai, cinkas ir B grupės vitaminai. Idealus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti protinį aiškumą, palaikyti atmintį ir koncentraciją.

Kognityvinės funkcijos ir protinė veikla yra labai svarbios mūsų kasdieniam gyvenimui, tiesiogiai veikdamos mūsų gebėjimą mąstyti, mokytis, prisiminti ir spręsti problemas. Šie aspektai susiję su darbingumu, emocine gerove ir kasdienio gyvenimo įgūdžiais. Stipri pažintinė veikla leidžia geriau susikaupti, geriau mokytis ir efektyviau dirbti, taip palaikant bendrą gerovę ir gyvenimo kokybę. Kognityvinės funkcijos ir protinės veiklos palaikymas yra labai svarbus siekiant maksimalaus potencialo tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Vartojimas: Suaugusiesiems gerti po 1 kapsulę per dieną, užgeriant stikline vandens ir valgio metu.

Maistingumo deklaracija: 1 kapsulėje
Bacopa monnieri lapų ir antžeminės dalies milteliai 253 mg
Dviskiaučių ginkmedžių lapų ekstraktas 10:1 70 mg
Cinkas 15 mg (150% RMV)
Niacinas 12,5 mg (78% RMV)
Pantoteno rūgštis 10 mg (167% RMV)
Vitaminas B6 2,5 mg (179% RMV)
Tiaminas 2,5 mg (227% RMV)
Riboflavinas 2,5 mg (197% RMV)
Folio rūgštis 50 μg (25% RMV)
Biotinas 25 μg (50% RMV)
Vitaminas B12 2,5 μg (100% RMV)
RMV - referencinė maistinė vertė.  
 
SUDĖTISBacopa monnieri lapų ir antžeminės dalies milteliai, augalinės kilmės pululano kapsulės, dviskiaučių ginkmedžių (Ginkgo biloba) lapų ekstraktas, cinkas (cinko bisglicinatas), B grupės vitaminų kompleksas (B3 (nikotinamidas), B5 (D-kalcio pantotenatas), B6 (piridoksino hidrochloridas), B1 (tiamino mononitratas), B2 (riboflavinas), B12 (cianokobalaminas, maltodekstrinas), B9 (pteroilmonoglutamo rūgštis), B7 (D-biotinas)).