Scitec Mega Ginseng

Korėjietiškas ženšenis (maisto papildas)

  • Energijai

Pakuotė:

  • 17,90 EUR už 100 kaps.

    17,90 EUR

Internetinėje parduotuvėje laikinai nėra

Mega Ginseng – tai Korėjietiškas ženšenis, kuris natūraliai turi naudingų komponentų, tokių kaip ginsenozidai ir flavonoidai. 

VARTOJIMAS: 1 kapsulę kartą per dieną su maistu. Šis produktas nerekomenduojamas kasdieniam vartojimui, besitęsiančiam ilgiau nei 6 savaitės. Vartojimas gali būti atnaujinamas po 2 savaičių pertraukos. 

brigitta_1
Maistinė ir energinė vertė: 1 kapsulėje
korėjietiško ženšenio ekstrakto  62,5 mg
   kuriame ginsenozidų  50 mg
 

SUDEDAMOSIOS DALYS: lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, galvijų želatina, ženšenio šaknies ekstrakto (min. 80% ginsenozidų), dažiklis titano dioksidas.

Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

ĮSPĖJIMAS: produktas neskirtas vartoti nėščioms ir maitinančioms moterims, asmenims iki 18 metų arba žmonėms, turintiems aukštą kraujo spaudimą. Produktas gali paveikti cukraus lygį kraujyje. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos  dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu. Laikyti  ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Saugoti nuo užšalimo. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

GRYNASIS KIEKIS: 100 tablečių (20 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.