Scitec Protein Pancake

Baltyminiai blynai!

  • Raumenų masei

Pakuotė:

  • 2,69 EUR už 100 g

    27,90 EUR

Skonis:

27,90 EUR

Protein Pancake – tai milteliai skaniems baltyminiams blynams pagaminti. Skirta visiems asmenims, kurių mitybai reikalingas padidintas baltymų kiekis. Sudėtyje yra trys kokybiški baltymų šaltiniai: išrūgos, kazeinas ir kiaušinio baltymas, kurie padeda palaikyti ir išsaugoti raumenų masės augimą. Baltyminiai blynai tai ne tik greiti pusryčiai, bet ir kokybiška deserto atmaina. Vienoje porcijoje yra mažai cukrų ir tik 16 g angliavandenių, kurie pagrinde yra iš avižų miltų. Protein Pancake pagalba skanius blynus pagaminsite labai greitai ir lengvai.

VARTOJIMAS: 37 g produkto (1 kaušelis) maišyti su maždaug 100 ml lieso pieno ar vandens. Gerai išplati tol, kol tešla sutirštėja. Paruoštą tešlą įpilti į nelipnią keptuvę ir pakepinti ant vidutinės ugnies, kol ji įgauna rudai auksinę spalvą iš abiejų pusių. Eksperimentuokite su tešlos storiu ir kepimo laiku, kol pasigaminsite jums priimtiniausią produktą.
 blynai
MAISTINGUMO DEKLARACIJA:
(Kokoso ir balto šokolado)
1 kaušelis - 37 g 100 g produkto
Kalorijų  158 kcal /664 kJ 427 kcal /1794 kJ
Riebalų  4,9 g 13 g
 kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  3,2 g 8,8 g
Angliavandenių 17 g 45 g
 kuriuose cukrų  3,8 g 10 g
skaidulinių medžiagų 2 g 5,5 g
Baltymų  11 g 29 g
Druskos 0,69 g 1,9 g
RMV - referencinė maistinė vertė. Produkte esantį druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.
MAISTINGUMO DEKLARACIJA:
(Šokolado ir bananų)
1 kaušelis - 37 g 100 g produkto
Kalorijų  147 kcal /621 kJ 398 kcal /1679 kJ
Riebalų  3,4 g 9,1 g
 kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių  1,9 g 5 g
Angliavandenių 17 g 47 g
 kuriuose cukrų  3,7 g 10 g
skaidulinių medžiagų 2 g 5,5 g
Baltymų  11 g 29 g
Druskos 0,66 g 1,8 g
RMV - referencinė maistinė vertė. Produkte esantį druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Kokoso ir balto šokolado: avižų miltai (glitimas), pasterizuotas ir ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas (pienas, emulsiklis sojų lecitinai), riebūs pieno milteliai, maltodekstrinas, kokoso drožlės (7,5%), kiaušinio baltymo milteliai, miceliarinio kazeino koncentratas (pienas),  varškės milteliai (pienas), jogurto milteliai (pienas), baltojo šokolado aromato kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojanti medžiaga  natrio karbonatas, natrio chloridas, saldiklis sukralozė.

Šokolado ir bananų: avižų miltai (glitimas), pasterizuotas ir ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas (pienas, emulsiklis sojų lecitinai), riebūs pieno milteliai, maltodekstrinas, kakavos milteliai (10-12%), banano, šokolado ir karčiojo šokolado aromato kvapiosios medžiagos, kiaušinio baltymo milteliai, miceliarinio kazeino koncentratas (pienas),  varškės milteliai (pienas), jogurto milteliai (pienas) lipnumą reguliuojanti medžiaga  natrio karbonatas, natrio chloridas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldiklis sukralozė.

ALERGENAI. Pienas, soja, kiaušiniai. Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojamas pienas, kiaušiniai, glitimas, soja, žemės riešutai, riešutai, salierai, žuvis ir vėžiagyviai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu

GRYNASIS KIEKIS: 1036 g (28 porcijos po 37 g).
PAGAMINTA EUROPOS SĄJUNGOJE pagal Scitec Nutrition® užskymą.
PLATINTOJAS: Scitec Kft, Csörsz árok köz 2, 2120 Dunakeszi, Vengrija.
PLATINTOJAS LIETUVOJE: "M Sportas" UAB, Kanapių g. 11, 35118 Panevėžys.