Seminaras „Asmeninių treniruočių pardavimai“

Renginiai

2016-09-09 08:55:53

Šiuolaikinis fitnes instruktorius turi būti geriausiu treneriu, o ne pardavėju. Tačiau geru pardavėju jis taip pat turėtų būti. Nes be pardavimų jam tiesiog nebus ką aptarnauti.

Tikslinė auditorija: visų sveikatingumo klubo skyrių treneriai (treniruoklių salė, grupinės treniruočių programos, baseinas, kovos menai,  sportiniai žaidimai, vaikų klubas).

Mokymų turinys: sėkmingas treneris – tai visada sėkmingas pardavėjas, kuris sugeba nešti finansinę naudą sau bei kompanijai. Tačiau trenerius moko tik to, kaip teisingai treniruoti žmones, o ne kaip teisingai parduoti. Dėl to, gerais pardavėjais sveikatingumo srityje tampa tik tie, kurie iš prigimties yra apdovanoti tam tikrais gebėjimais, o tokių žmonių yra labai nedaug. Be to, pardavimai – tai paprasta technika, ir jei viskas atliekama pagal instrukciją,  praktiškai bet kurio trenerio pardavimų efektyvumas žymiai išauga. Norint tapti sėkmingu pardavėju, būtina mokytis pardavinėti! Seminaras skirtas įsisavinti asmeninių treniruočių pardavimo techniką bet kokiame sveikatingumo klubo skyriuje. Siūloma technika yra pardavimų teorijos ir sėkmingos asmeninės patirties samplaika. Ši sistema pasiteisino absoliučiai daugumoje klubų, kuriuose vedėme panašius mokymus.

Seminarai paremti aktyvia mokymo forma pagal sekantį scenarijų:

1. Mini paskaitos

2. Dėstytojo atliekama konkretaus įgūdžio demonstracija

3. Šio įgūdžio praktika su kiekvienu mokymų dalyviu (individualiai, porose, mini grupėse)

4. Grįžtamasis ryšys ir įgūdžio korekcija

5. Pakartotinė įgūdžio praktika (esant poreikiui)

Mokymų tvarkaraštis:

  • Blokas Nr. 1 – Kodėl būtina mokėti parduoti asmenines treniruotes (instruktorių motyvavimas aktyviems pardavimams) – „Asmeninių treniruočių pardavimų etika“, tai, ką iš esmės mes parduodame – Pardavimų technika, „Pardavėjai – žvaigždės“ ir „Pardavėjai – bitės“. Ar visi sugeba parduoti asmenines treniruotes? 1 - etapas“Kontakto užmezgimas“, kodėl yra svarbu užmegzti kontaktus ir kaip tai atlikti efektyviau.
  • Blokas Nr. 2 – 2 etapas „Poreikių nustatymas“, kodėl svarbu išsiaiškinti poreikius. Klausimų bazės, skirtos poreikių nustatymui, sukūrimas. Poreikių nustatymo praktika mini grupėse. Profesinių trenerio kompetencijų vaidmuo nustatant poreikius.
  • Blokas Nr. 3 – 3 etapas „Asmeninės treniruotės pristatymas“, pristatymo efektyvumo taisyklės. Konkretūs pristatymų pavyzdžiai. Efektyvaus pristatymo kūrimo praktika.
  • Blokas Nr. 4 – Pasiūlymas klientui pirkti asmeninę treniruotę, kas, kaip ir kada turi klientui siūlyti asmeninę treniruotę (efektyvaus pasiūlymo taisyklės) – Efektyvaus pasiūlymo pirkti praktika. Asmeninės treniruotės kaina, kas, kaip ir kada turi klientui įvardinti treniruotės kainą. Efektvaus kainos pristatymo taisyklės.
  • Blokai Nr. 5 ir 6 - 4 etapas „Kaip elgtis klientui prieštaraujant“, kas nutiks, jei nekreipsime dėmesio į prieštaravimus? Elgesio technika esant prieštaravimams. Atsakymų į tipiškus klientų prieštaravimus variantų praktika: „Brangu“, „Aš pagalvosiu“, „Nėra laiko“, „Pasitarsiu“, „Sugebėsiu pats“, „Man to nereikia“, „Abejoju rezultatu“, „Tingiu“. Atsakymų į klientų prieštaravimus praktika pagal techniką mini grupėse/porose. Sandėrio užbaigimas, efektyvaus sandėrio užbaigimo technika.
  • Blokai 7 ir 8 – „Visuma“, kiekvienas mokymų dalyvis atlieka praktiką pagal pardavimų techniką nuo 1 iki 5 etapo, po to seka korekcija ir grįžtamasis ryšys. Apibendrinimas.

Mokymų rezultatai:

1. Paruoštų kalbos modulių kiekvienam pardavimų etapui sukūrimas ir praktika, atsižvelgiant į įvairius įvykių scenarijus bei individualias klientų savybes

2. Instruktorių mokymas praktiškai pritaikyti visą pardavimų techniką, atsižvelgiant į klientų ypatybes.

3. Parduodamų asmeninių treniruočių skaičiaus didinimas.

Seminaro data: Spalio 15 – 16 d.

Seminaro pradžia: 10 val.

Dienų skaičius: 2 d.

Valandų skaičius 16 val.

Seminaro kaina:

  • Apmokėjus iki rugsėjo 15 d kaina 140 eu.
  • Po rugsėjo  15 d kaina 170 eu.

Sąskaita apmokėjimui: Asociacija Factory Gym LT914010042503134281 „Už seminarą„

Į kainą įskaičiuota:

  • Dalyvavimas seminare
  • Dalyvio sertifikatass

Seminaro vieta: Kaunas, Taikos 44 a, Sveikatingumo centras „Linija“

Telefonas pasiteiravimui: +370-615-72704

Registracija: kaunas@fabrikafitnesa.com

Maksimalus dalyvių skaičius: iki 30 žmonių.

seminaras_svetaine

Grįžti