Guarana

Papildai

Veiklioji guaranos medžiaga - guaraninas suteikia Jums energijos, kurią jausite valandų valandas.

Guaranos augalas kilęs iš Brazilijos: milijonai brazilų, garsėjančių savo neišsemiama energija, vartoja jį kiekvieną dieną. Veiklioji guaranos medžiaga - guaraninas, suteikia Jums energijos, kurią jausite valandų valandas.

Guaranoje esanti medžiaga guaraninas, skirtingai negu kofeinas, veikia lėtai: šio augalo ekstraktas nėra greitai pasisavinamas, kadangi guaranoje yra riebalų, kurie sunkiai tirpsta vandenyje. Guarana turi 2,5 karto stipresnį poveikį negu kavoje ir arbatoje esantis kofeinas.

Energijos antplūdis išgėrus guaranos yra stiprėjantis ir tęsiasi ilgą laiko tarpą. Staigus ir trumpalaikis kavos poveikis sujaudrina organizmą, tuo tarpu guarana veikia raminamai, atgaivina ir atpalaiduoja.

Kitos medžiagos, randamos guaranoje, yra teobrominas (keliantis aktyvumą) ir teofilinas ( atpalaiduojantis lygiųjų raumenų spazmus). Šios medžiagos greitina apykaitos procesus, mažina apetitą, gerina fizinę ir psichologinę savijautą. Jos taip pat neleidžia organizme kauptis skysčiams. Guarana didina protinį aktyvumą, padeda įveikti nuovargį, didina fizinę ir psichologinę ištvermę. Ji padeda šalinti toksinus iš kraujo, mažina dujų kaupimąsi žarnyne, mažina nutukimą.

Poveikis:
  • turi ilgalaikį stimuliuojantį poveikį;
  • gerina virškinimą, mažina apetitą, sutraukdamas skrandžio sultis (tanino rūgštis);
  • slopina galvos skausmus;
  • veikia kaip afrodiziakas;
  • didina hemoglobino kiekį ir eritrocitų skaičių.
Grįžti