ČESNAKAS

Papildai

Česnakas – vienas iš plačiausiai naudojamų vaistinių augalų. Jo tikriausiai galima rasti kiekvieno žmogaus virtuvėje. Bet tikriausiai ne visi žinome koks tai puikus ir naudingas augalas.

Česnakas – vienas iš plačiausiai naudojamų vaistinių augalų. Jo galima rasti kiekvieno žmogaus virtuvėje. Tačiau ne visi žinome, koks tai puikus ir naudingas augalas. Štai ką apie česnaką rašo vienas garsiausių gydymo papildais specialistų, padariusių tikrą revoliuciją dirbant su saugiais sveikatai maisto papildais, daktras Robertas Atkinsonas:

“Tai labiausiai ištirtas augalas pasaulyje, česnaką galima drasiai pavadinti panacėja nuo visų ligų. Naudingas jis ir naturalus ir kaip ekstraktas, kurį galima įsigyti kapsulėse. Visas česnako naudos organizmui sąrašas tikrai netelpa vaizduotėje. Pirmiausia reikėtų pasakyti, jog jis skatina imunitetą, palengvina visų infekcinių ligų eigą, mažina cukraus kiekį kraujyje, o taip pat, kaip teigia kai kurie specialistai, gali taip padidinti medžiagų apykaitą, jog sumažės riebalinė kūno masė. Didelės česnako dozės, mokslininkų tvirtinimu, gali būti puiki priešvėžinė priemonė.

Bet pati nuostabiausia, mano manymu, česnako savybė – yra jo sugebėjimas užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms. Jis mažina cholesterino plokštelių sankaupas ant kraujagyslių sienelių, taip pat mažina kraujo spaudimą ir stabdo tromboksano B2 išsiskyrimą organizme – medžiagos, kuri sukelia bronchų ir kraujo indų susiaurėjimą organizme.
 
Česnaką galima naudoti ivairiomis formomis, tiek natūralų, tiek ekstraktą kapsulėmis. Šis ekstraktas, neturintis nei kvapo nei skonio – labiausiai mokslininkų ištirta substancija. Gydomosios šio augalo savybės proporcingos naudojamoms dozėms, todėl terapiniais sumetimais geriau naudotis jau pagamintais preaparatais. Aš savo klientams patariu naudoti po 2400-3200mg kasdiena.

Venkite preaparatų, ant kurių pakuotės parašyta jog jame didelė koncentracija alicino. Alicinas-nestabili medžiaga, kuri susidaro smulkinant žalią česnaką. Jis nepasisavinamas virškinamajame trakte – ir tai nėra gerai, todėl kad, kaip parodė paskutiniai tyrimai, alicinas gali pažeisti raudonuosius kraujo kūnelius ir dirginti audinius. Todėl naudingas tik bekvapio česnako ekstraktas.”

Mūsų kompanija siūlo bekvapio česnako, petražolės ir chlorofilo preaparatą GARLIC and PARSLEY. Tai patogus naudojimui natūralus produktas.
 
Širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai naudokite po 1 kapsulę per dieną.
Imuniteto stiprinimui ir greitesniam atsigavimui po infekcinių ligų naudokite po 2 kapsules per dieną.

Grįžti