Baltų Galia Muscle Pro 50

Baltymų, greitųjų angliavandenių ir kreatino mišinys

  • Raumenų masei

Pakuotė:

  • 3,50 EUR už 100 g

    17,50 EUR

  • 3 EUR už 100 g

    59,90 EUR

17,50 EUR

Muscle Pro 50 - tai nauja formulė, kurioje sumaišyti dviejų rūšių angliavandeniai, kreatinas ir raumenų masę padėdantis auginti bei išsaugoti išrūgų baltymų koncentratas. Produktas sukurtas išanalizavus naujausius sporto medicinos duomenis apie medžiagų santykio įtaką žmogaus organizmui. Medžiagas produkte sumaišius tam tikru santykiu, galima gauti kur kas stipresnį poveikį organizmo funkcijoms ir biocheminiams procesams.

Šiame produkte naudojamos tik esminės medžiagos, nėra jokių "stebuklingų" naujadarų, kurių veiksmingumas mažai žinomas, o esminių medžiagų tyrimai atliekami jau daugiau nei 50 metų, todėl labai gerai žinomi net smulkiausi jų poveikio niuansai.

Produktas unikalus tuo, kad jame išlaikytas optimalus lėtųjų ir greitųjų angliavandenių santykis, jų sumos santykis su baltymais bei šios sumos santykis su kreatino monohidratu - taip sukurtas iš pirmo žvilgsnio paprastas, bet kartu išskirtinis produktas.

Be dažiklių ir koncervantų.

Vartojimas: 2 kaušeliai miltelių (25 g) išmaišomi tarp 250-350 ml vandens ar sulčių. Gerti 1-2 kokteilius per dieną tuščiu skrandžiu. Svarbiausia po treniruotės. Siekdami didžiausio efekto, šio produkto nevartokite su pienu - toks kokteilis skanus, tačiau pienas 80 procentų sudarytas iš kazeino, kuris skrandyje iškart virsta į tąsią masę, taip apsunkindamas bet kokių medžiagų pasisavinimą. Vartokite šį produktą su vandeniu arba saldžiomis sultimis.

Treniruočių dienomis gerti kokteilį iš karto po treniruotės ir dar vieną kokteilį po 2 val. Ne treniruočių dienomis vieną kokteilį gerti rytą, o kitą 3 val. iki miego, 30 min. iki valgymo arba 2 val. po jo.

Merginoms, moterims ar jauniems, savo malonumui besitreniruojantiems sportininkams pakaks vieno kokteilio po treniruotės.

 
MAISTINGUMO DEKLARACIJA: 50 g produkto Porcijoje - 25 g
Energinė vertė 832 kJ/198 kcal 416 kJ/99 kcal
Baltymų 25,2 g 12,6 g
Angliavandenių 11 g 5,5 g
Riebalų 2,6 g 1,3 g
Kreatino 6 g 3 g
Porcijų skaičius pakuotėje: 20 (500 g), 80 (2000 g).
SUDEDAMOSIOS DALYSišrūgų baltymų koncentratas, kreatino monohidratas (12 proc.), fruktozė, dekstrozė, kvapiosios medžiagos, saldiklis sukralozė.