Padidink savo augimo potencialą

Įvairūs

Receptas augimo potencialo didinimui

Sveiki, manau jau skaitėte mano rašytus receptus apie svorio prieaugį ir svorio metimą. Na o kas ne tik skaitė, bet ir bandė (žinoma nepamiršdami sporto treniruotės ir atsigavimo fiziologijos esminių principų) jau pajuto ką jie gali Jums duoti.

Dabar norėčiau duoti paprastus patarimus, kaip galima dar labiau padidinti savo augimo potencialą tiems, kas vis dėlto nelabai mėgsta tokius maistingus kokteilius, o naudoja tik esminius produktus – taip, žinoma, visai protinga, ir pinigėliai tauposi, ir žarnynas nėra apkraunamas.

Štai receptukas:

Muscle Pro 50 – 1 kaušelis į 300 ml vandens + 1 arbatinis šaukštelis Glutamine Premium (Ajinomoto)+1 nubrauktas arbatinis šaukštelis Scitec Essential Amino Matrix amino rūgščių (mano patarimas – naudokite be skonio, nes dažinė ir skonio medžiaga jūsų imuninei sistemai tikrai nereikalinga). Maišyti galite į vandenį, arba skiestas natūralias (1dalis sulčių, 5 dalys vandens. Tik ne  „natūralias“ iš pakelio) sultis.

Gerti reikia:

1 kokteilis: ryte tik nubudus
2 kokteilis: 30 min prieš pietus
3 kokteilis: 1 valanda iki miego

Kai kas sako jog nepatogu taip pilstyti kokteilius – o aš manau jog tai netiesa!

Pavyzdys: paėmiau tris minigrip maišelius (kurie parduodami bet kokioje pakavimo prekių parduotuvėje, ar prekybos centre, vienkartinių indų skyriuje) iš vakaro sumaišiau ir susipyliau tris tokias porcijas, 1 porciją įsidėjau į striukės kišenę, kitas palikau matomoje vietoje. Taigi, prabundu ryte ir iškart po savo 1 puodelio šilto vandens, į kitą, šalto vandens puodelį išmaišau 1 porciją, išgeriu. Užtrunka apie 2 minutes.

2 pakelį galiu susipilti darbe į vandens puodelį, o jei jau būnu labai užsiėmęs, net sustojęs bet kurioje degalinėje į mažą mineralinio buteliuką – tai jau antras kokteilis dienoje.

3 pakelį išgersiu grįžęs namo, prieš vakarienę (jei ji lietuviška, maždaug 2 val iki miego, o jei sportiška – tada į tuščią skrandį likus 1 val iki miego).

Va, prašau – nei jums galvos sukti, nei kitą kūno dalį gadinti, viskas paprasta ir patogu.

Skanaus!

Arūnas Atraškevičius

Grįžti